Sarıyer Market, Sariyer, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sarıyer Market konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Sarıyer Market - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: ÇIRÇIRTEPE - AYAZAĞA, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Otobüs ile Sarıyer Market konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Marenegro 60 dk
Yürü
Otobüs - 151151
Başlangıç Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi, Beykoz 78 dk
Otobüs - 121A121A
Otobüs - 29D29D
Otobüs - 59HS59HS
Başlangıç Show TV, Şişli 66 dk
Otobüs - 47L47L
Otobüs - 151151
Başlangıç Kağıthane, Kagithane 75 dk
Otobüs - 62G62G
Otobüs - 47L47L
Otobüs - 59HS59HS
Başlangıç İstinye Park, Sariyer 77 dk
Otobüs - 40B40B
Otobüs - 59HS59HS

Sorular & Cevaplar

Sarıyer Market konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sarıyer Market konumuna en yakın duraklar:

  • Gürgensu Sitesi 99 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Nalbanttepe 185 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Aykut Barka - Sarıyer 196 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Sarıyer Market yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sarıyer Market yakınından geçiyor: 151, 59HS.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Sarıyer Market yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Sarıyer Market yakınından geçiyor: ÇIRÇIRTEPE - AYAZAĞA, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer şehrinde Sarıyer Market konumuna Toplu Taşıma

Sariyer, Türkiye'deki Sarıyer Market adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sarıyer Market adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sarıyer Market adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sarıyer Market için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gürgensu Sitesi; Nalbanttepe; Aykut Barka - Sarıyer.

Sarıyer Market adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 151, 59HS; Minibüs / Dolmuş: ÇIRÇIRTEPE - AYAZAĞA, SARIYER KAYMAKAMLIK - KISIRKAYA, SARIYER KAYMAKAMLIK - SINPAŞ.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sarıyer Market için yol tarifi alın.

Sarıyer Market adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sarıyer Market, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Sarıyer Market konumuna ulaşmak daha kolay!