Sisekaitseakadeemia, Tallinn, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tallinn konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sisekaitseakadeemia konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Sisekaitseakadeemia - yakınından geçen güzergahları var

  • Otobüs
    Otobüs

Sorular & Cevaplar

Sisekaitseakadeemia konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sisekaitseakadeemia konumuna en yakın duraklar:

  • Haljas Tee 988 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Sisekaitseakadeemia yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sisekaitseakadeemia yakınından geçiyor: 5.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tallinn şehrinde Sisekaitseakadeemia konumuna Toplu Taşıma

Tallinn, Estonya'deki Sisekaitseakadeemia adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sisekaitseakadeemia adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sisekaitseakadeemia adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sisekaitseakadeemia için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Haljas Tee.

Sisekaitseakadeemia adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 5

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sisekaitseakadeemia için yol tarifi alın.

Sisekaitseakadeemia adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tallinn konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sisekaitseakadeemia, Tallinn
Sisekaitseakadeemia, Tallinn Sisekaitseakadeemia (varem Eesti Politseiakadeemia, Eesti Sisekaitse Akadeemia, Eesti Riigikaitse Akadeemia; inglise keeles Estonian Academy of Security Sciences) on Eesti Vabariigi Siseministeerium haldusalas olev rakenduskõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele (sh politseile, piirivalvele, päästealale, samuti justiitsvaldkonnale ning maksu- ja tollisüsteemile). Sisekaitseakadeemia missioon on aidata sisejulgeolekualase õppe-, teadus- ja arendustegevusega ning ausate ja pädevate riigiametnike koolitamisega kaasa stabiilsuse ja turvalisuse suurendamisele riigis. Kooli visioon on olla 2020. aastaks innovatiivne rahvusvaheliselt tunnustatud sisejulgeolekualane õpi-, teadus- ja arenduskeskus.Akadeemia põhiväärtused, millest kõik kooli töötajad ja kadetid oma tegevustes peaksid lähtuma, on "5 A-d": ausus, austus, asjatundlikkus, avatus ja areng.
Uygulamayla Sisekaitseakadeemia konumuna ulaşmak daha kolay!