Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd, Kuala Lumpur, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kuala Lumpur konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd konumuna en yakın duraklar:
    • Petronas, Jalan Lapangan Terbang Subang 332 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Sapura Aero Sdn Bhd 1035 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Kuala Lumpur, Malezya'deki Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Petronas; Sapura Aero Sdn Bhd.

Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd adresine Otobüs, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 772, T773.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd için yol tarifi alın.

Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kuala Lumpur konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd

Kuala Lumpur'da Spirit Aerosystems Malaysia Sdn. Bhd konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası