Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu, Sultanbeyli, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultanbeyli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 131YS, 132V.

Sorular & Cevaplar

Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu konumuna en yakın duraklar:

  • Umut Sokak 130 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Mimar Sinan Caddesi - Sultanbeyli 137 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Sezen Sokak 162 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Yss Köprüsü Gir. - Sultanbeyli 181 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu yakınından geçiyor: 131YS, 132V.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sultanbeyli şehrinde Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu konumuna Toplu Taşıma

Sultanbeyli, Türkiye'de Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu adresine gitmek için en yakın duraklar: Umut Sokak; Mimar Sinan Caddesi - Sultanbeyli; Sezen Sokak; Yss Köprüsü Gir. - Sultanbeyli.

Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu adresine gitmek için Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 131YS, 132V.

Geri dönüş yolculuğunuzu Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu, Sultanbeyli
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Sultanbeyli Mimar Sinan İlkokulu konumuna ulaşmak daha kolay!