Sultangazi, Sultangazi, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultangazi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Sultangazi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Sultangazi konumuna en yakın duraklar:
    • 1.Cebeci 54 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Cebeci Mahallesi 60 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • 1.Cebeci Cad. - Sultangazi 100 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Sultangazi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Sultangazi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Sultangazi, Türkiye'deki Sultangazi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sultangazi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sultangazi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sultangazi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 1.Cebeci; Cebeci Mahallesi; 1.Cebeci Cad. - Sultangazi.

Sultangazi adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 336E, 36L, 78C; Minibüs / Dolmuş: FORUM ISTANBUL - KAYAŞEHIR.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sultangazi için yol tarifi alın.

Sultangazi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sultangazi konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sultangazi, Sultangazi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası