Sultangazi, Sultangazi, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sultangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultangazi konumuna Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Sultangazi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Sultangazi konumuna en yakın duraklar:
    • 1.Cebeci 54 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • 1.Cebeci Cad. - Sultangazi 100 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • İbrahim Yildiz 232 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Sultangazi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Sultangazi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Sultangazi, Türkiye'deki Sultangazi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sultangazi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sultangazi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Sultangazi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 1.Cebeci; 1.Cebeci Cad. - Sultangazi; İbrahim Yildiz.

Sultangazi adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 336E, 78C, 79C; Minibüs / Dolmuş: FORUM ISTANBUL - KAYAŞEHIR.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sultangazi için yol tarifi alın.

Sultangazi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sultangazi konumundaki kullanıcılar dahil 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Sultangazi, Sultangazi

Sultangazi'da Sultangazi konumuna en yakın duraklar

Sultangazi konumunda Sultangazi için en yakın Otobüs durakları Sultangazi konumunda Sultangazi için en yakın Minibüs / Dolmuş durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası