Tammistu, Tartu, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Tartu konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tammistu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Tammistu - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Tammistu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Tammistu konumuna en yakın duraklar:

  • Tammistu 899 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Tammistu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Tammistu yakınından geçiyor: 823.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Tartu şehrinde Tammistu konumuna Toplu Taşıma

Tartu, Estonya'deki Tammistu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tammistu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tammistu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Tammistu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Tammistu.

Tammistu adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 823

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tammistu için yol tarifi alın.

Tammistu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tartu konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Tammistu, Tartu
Uygulamayla Tammistu konumuna ulaşmak daha kolay!