Tapelių Ežeras, Vilnius, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilnius konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tapelių Ežeras konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Tapelių Ežeras yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Vilnius, Litvanya'de Tapelių Ežeras adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Tapelių Ežeras konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs veya Troleybüs, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Tapelių Ežeras yakınından geçiyorlar - Otobüs: 38, 39.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Tapelių Ežeras için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Tapelių Ežeras adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Tapelių Ežeras
Tapelių Ežeras Tapelių ežeras – ežeras Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, negyvenamoje vietoje tarp miškų, į vakarus nuo Tapelių kaimo. Patenka į Tapelių kraštovaizdžio draustinį. Didžiausias gylis 18 m. Vanduo tamsus. Ežeras apsuptas miško. Pietrytinėje dalyje įteka upokšnis (iš Lydekinio). Šiaurės vakarinėje pusėje iš ežero išteka upelis (į Juodį). Prie ežero įrengta keletas poilsiaviečių. Ežero pavadinimas kilo nuo Tapelių kaimo.
Tapelių Ežeras nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Vilnius'da Tapelių Ežeras konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası