Tapelių Ežeras, Vilnius, nerede, Otobüs, Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilnius konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tapelių Ežeras konumuna Otobüs, Troleybüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıkla.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Tapelių Ežeras yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 79'den fazla ülkede 1500'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Tapelių Ežeras, Vilnius konumuna gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şu anki konumundan Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi alabilirsin.

Harita üzerinde ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs ve tren tarifelerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Tapelių Ežeras nerede ve nasıl gidilir tam olarak öğren.

Tapelių Ežeras konumuna giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Tapelių Ežeras
Tapelių Ežeras Tapelių ežeras – ežeras Vilniaus miesto šiaurės rytinėje dalyje, negyvenamoje vietoje tarp miškų, į vakarus nuo Tapelių kaimo. Patenka į Tapelių kraštovaizdžio draustinį. Didžiausias gylis 18 m. Vanduo tamsus. Ežeras apsuptas miško. Pietrytinėje dalyje įteka upokšnis (iš Lydekinio). Šiaurės vakarinėje pusėje iš ežero išteka upelis (į Juodį). Prie ežero įrengta keletas poilsiaviečių. Ežero pavadinimas kilo nuo Tapelių kaimo.
Tapelių Ežeras nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi

Vilnius'da Tapelių Ežeras konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Yolculuk, Varış saatleri, Haritalar