Terminal Santa Catarina, Valle De Chalco Solidaridad, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Valle De Chalco Solidaridad konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Terminal Santa Catarina konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Terminal Santa Catarina konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Terminal Santa Catarina konumuna en yakın duraklar:
    • Concepción, 342 6 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • Eje 10 Sur - Temoayac 52 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Terminal Santa Catarina yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Valle De Chalco Solidaridad, México'de Terminal Santa Catarina konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Terminal Santa Catarina durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Valle De Chalco Solidaridad konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Terminal Santa Catarina durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Terminal Santa Catarina durağına en yakın alternatif durakları bulun. Terminal Santa Catarina için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Concepción; Eje 10 Sur - Temoayac.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Terminal Santa Catarina yakınından geçiyor - Otobüs: 51, R51.

Terminal Santa Catarina konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Valle De Chalco Solidaridad konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Terminal Santa Catarina, Valle De Chalco Solidaridad

Valle De Chalco Solidaridad'da Terminal Santa Catarina konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası