Terminus 163 Ankadikely Ilafy, Antananarivo-Nord, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Antananarivo-Nord konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumuna en yakın duraklar:
  • Terminus Belanitra 20 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Ankadikely Ilafy 321 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • Tri J Ankadikely 654 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • Arrêt Bus 846 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
  • Somacou Manjaka 1047 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Terminus 163 Ankadikely Ilafy yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Antananarivo-Nord, Madagascar'de Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Terminus 163 Ankadikely Ilafy durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Antananarivo-Nord konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Terminus 163 Ankadikely Ilafy durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Terminus 163 Ankadikely Ilafy durağına en yakın alternatif durakları bulun. Terminus 163 Ankadikely Ilafy için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Terminus Belanitra; Ankadikely Ilafy; Tri J Ankadikely; Arrêt Bus; Somacou Manjaka.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Terminus 163 Ankadikely Ilafy yakınından geçiyor - Otobüs: 147BLEU, 147ROUGE.

Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Antananarivo-Nord konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Terminus 163 Ankadikely Ilafy, Antananarivo-Nord

Antananarivo-Nord'da Terminus 163 Ankadikely Ilafy konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası