Tony Luke's, Philadelphia, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Philadelphia konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tony Luke's konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Tony Luke's konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Tony Luke's konumuna en yakın duraklar:
  • Oregon Av & Front St 44 yard uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • Oregon Av & Swanson St 114 yard uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Oregon Av & Front St 121 yard uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Oregon Av & Swanson St - FS 135 yard uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • Oregon Av & 2nd St 176 yard uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Tony Luke's yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Tony Luke's yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Philadelphia, Amerika Birleşik Devletleri'de Tony Luke's için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Tony Luke's adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Metro saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Tony Luke's adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Tony Luke's adresine gitmek için en yakın duraklar: Oregon Av & Front St; Oregon Av & Swanson St; Oregon Av & Front St ; Oregon Av & Swanson St - FS; Oregon Av & 2nd St .

Tony Luke's adresine gitmek için Otobüs veya Metro hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Metro: BSL; Otobüs: 7, G.

Geri dönüş yolculuğunuzu Tony Luke's adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Tony Luke's, Philadelphia
Tony Luke's, Philadelphia Tony Luke's is a cheesesteak restaurant that was founded in 1992 by Tony Lucidonio, Sr. and his sons, Tony Luke, Jr. and Nicky Lucidonio at its original location at 39 East Oregon Avenue in South Philadelphia. The franchise has since expanded, with 16 locations in Pennsylvania and New Jersey, one location each in Delaware and Florida, and two locations in Bahrain.

Philadelphia'da Tony Luke's konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası