Ana içeriğe geç

Trabzon Toplu Taşıma ile Yol Tarifi

Trabzon Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
qrcode-img

Otobüs şirketleri

Trabzon'da toplu taşıma ile nasıl gidilir!

Trabzon şehrinde seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir okul, AVM, kafe, hastane veya sokağa ya da önemli bir toplu taşıma durağına adım adım yol tarifi. Ayrıntılı güzergahları görüntüle, otobüs saatlerini ve servis bildirimlerini kontrol et böylece Trabzon'da herhangi bir yere kaybolmadan nasıl gideceğini keşfet.

Trabzon'da herhangi bir yere giderken Moovit'in İnme Zamanı Bildirimleri ile Canlı Yol Tarifi'ni kullanarak nereye ne kadar yürümen gerektiğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğini ve otobüse binince kaç durak sonra ineceğini tam olarak bilirsin. Moovit, inme zamanı geldiğinde seni uyarır - sürekli durağı kaçıracağım diye tedirgin olmaya gerek yok

Trabzon'da toplu taşımayı nasıl kullanacağınızı veya Trabzon'da toplu taşıma için nasıl ödeme yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, toplu taşımayla yolunuzu kolayca ve minimum maliyetle yönlendirmenize yardımcı olabilir. Toplu taşıma ücretlerini, bilet fiyatlarını ve maliyetleri içerir. Trabzon toplu taşıma hatlarının haritasını mı arıyorsunuz? Moovit toplu taşıma uygulaması, tüm otobüs güzergahları ve duraklarıyla birlikte Trabzondaki tüm toplu taşıma haritalarını etkileşimli bir harita üzerinde gösterir.

Trabzon 1 farklı ulaşım aracına sahip: otobüs, farklı şirketler tarafından işletiliyor: TULAŞ

Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası