Turkish Airlines, Pendik, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Pendik konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Turkish Airlines konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Turkish Airlines - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - E-3, Otobüs - SG-1, Otobüs - SG-2.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Turkish Airlines yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Turkish Airlines yakınından geçiyor: Otobüs - E-3, Otobüs - SG-1, Otobüs - SG-2.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Pendik şehrinde Turkish Airlines konumuna Toplu Taşıma

Pendik, Türkiye'de Turkish Airlines adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Turkish Airlines konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Turkish Airlines yakınından geçiyorlar - Otobüs: Otobüs - E-3, Otobüs - SG-1, Otobüs - SG-2.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Turkish Airlines için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Turkish Airlines adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Turkish Airlines, Pendik
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Turkish Airlines konumuna ulaşmak daha kolay!