Tusker/Ronald Ngala, Central, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Central konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tusker/Ronald Ngala konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Tusker/Ronald Ngala konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Tusker/Ronald Ngala konumuna en yakın duraklar:
    • Ronald Ngala/Tuskys 116 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Terminal Tusker 129 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Townterminal 154 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Bus Station Terminal 172 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Tusker/Ronald Ngala yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Central, Kenya'de Tusker/Ronald Ngala konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Tusker/Ronald Ngala durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Central konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Tusker/Ronald Ngala durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Tusker/Ronald Ngala durağına en yakın alternatif durakları bulun. Tusker/Ronald Ngala için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Ronald Ngala/Tuskys; Terminal Tusker; Townterminal; Bus Station Terminal.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Tusker/Ronald Ngala yakınından geçiyor - Otobüs: 135, 15, 33MKR, 45G, 46B, 46K, 48O.

Tusker/Ronald Ngala konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Central konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Tusker/Ronald Ngala, Central

Central'da Tusker/Ronald Ngala konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası