Tuzla Barbaros İlkokulu, Gebze, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Gebze konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Tuzla Barbaros İlkokulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Tuzla Barbaros İlkokulu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Tuzla Barbaros İlkokulu konumuna en yakın duraklar:
    • Deniz Harp Okulu - Tuzla 401 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Öğüt Sokak - Tuzla 956 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Deniz Harp Okulu 985 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Tuzla Barbaros İlkokulu yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Gebze, Türkiye'deki Tuzla Barbaros İlkokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tuzla Barbaros İlkokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tuzla Barbaros İlkokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Tuzla Barbaros İlkokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Deniz Harp Okulu - Tuzla; Öğüt Sokak - Tuzla; Deniz Harp Okulu.

Tuzla Barbaros İlkokulu adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 130A, 130E, KM12, KM13.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tuzla Barbaros İlkokulu için yol tarifi alın.

Tuzla Barbaros İlkokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Gebze konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Tuzla Barbaros İlkokulu, Gebze

Gebze'da Tuzla Barbaros İlkokulu konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası