Ulica Vike Podgorske 5, Zagreb, nerede, Otobüs, Tren veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Zagreb konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ulica Vike Podgorske 5 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ulica Vike Podgorske 5 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • Ulica Vike Podgorske 5 konumuna en yakın duraklar:
  • Voltino 549 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
  • Dragutina Golika 607 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
  • Baštijanova 664 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • Hrvatskog Sokola 714 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • Ljubljanica 1051 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Ulica Vike Podgorske 5 yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Ulica Vike Podgorske 5 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Zagreb, Hırvatistan'deki Ulica Vike Podgorske 5 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Ulica Vike Podgorske 5 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Ulica Vike Podgorske 5 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Ulica Vike Podgorske 5 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Voltino; Dragutina Golika; Baštijanova; Hrvatskog Sokola; Ljubljanica.

Ulica Vike Podgorske 5 adresine Otobüs, Tren veya Hafif Raylı ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: 3004, 8024, 8026; Otobüs: 118.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Ulica Vike Podgorske 5 için yol tarifi alın.

Ulica Vike Podgorske 5 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Zagreb konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Ulica Vike Podgorske 5, Zagreb
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası