Uzun Evliya Camii ve Türbesi, Beykoz, nerede, Otobüs, Metro, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Uzun Evliya Camii ve Türbesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Uzun Evliya Camii ve Türbesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 11H, Otobüs - 121A, Otobüs - 136, Otobüs - 136Z, Otobüs - 137.

Sorular & Cevaplar

Uzun Evliya Camii ve Türbesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Uzun Evliya Camii ve Türbesi konumuna en yakın duraklar:

  • Uzun Evliya Sok. - Beykoz 31 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Akbaba Cad. - Beykoz 182 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Ortaçeşme - Beykoz 194 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Yuşa Yolu - Beykoz 394 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Ortaçeşme 577 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Uzun Evliya Camii ve Türbesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Uzun Evliya Camii ve Türbesi yakınından geçiyor: Otobüs - 11H, Otobüs - 121A, Otobüs - 136, Otobüs - 136Z, Otobüs - 137.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz şehrinde Uzun Evliya Camii ve Türbesi konumuna Toplu Taşıma

Beykoz, Türkiye'deki Uzun Evliya Camii ve Türbesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Uzun Evliya Camii ve Türbesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Uzun Evliya Camii ve Türbesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Uzun Evliya Camii ve Türbesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Uzun Evliya Sok. - Beykoz; Akbaba Cad. - Beykoz; Ortaçeşme - Beykoz; Yuşa Yolu - Beykoz; Ortaçeşme.

Uzun Evliya Camii ve Türbesi adresine Otobüs, Metro, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 11H, Otobüs - 121A, Otobüs - 136, Otobüs - 136Z, Otobüs - 137.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Uzun Evliya Camii ve Türbesi için yol tarifi alın.

Uzun Evliya Camii ve Türbesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Beykoz konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Uzun Evliya Camii ve Türbesi, Beykoz
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Uzun Evliya Camii ve Türbesi konumuna ulaşmak daha kolay!