VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 4G, 5G; Troleybüs: 10, 2.

Sorular & Cevaplar

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas konumuna en yakın duraklar:

  • Gedimino Technikos Universitetas 405 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.
  • Senoji Plytinė 560 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas yakınından geçiyor: 4G, 5G.

Hangi Troleybüs hatları VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas yakınından geçiyor: 10, 2.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gedimino Technikos Universitetas; Senoji Plytinė.

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 4G, 5G; Troleybüs: 10, 2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas için yol tarifi alın.

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas, Vilniaus
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla VGTU Fundamentiniu mokslu fakultetas konumuna ulaşmak daha kolay!