VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 18, 38, 4G.

Sorular & Cevaplar

VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) konumuna en yakın duraklar:

  • Senoji Plytinė 758 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) yakınından geçiyor: 18, 38, 4G.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'de VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Troleybüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) adresine gitmek için en yakın duraklar: Senoji Plytinė.

VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) adresine gitmek için Otobüs veya Troleybüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 18, 38, 4G.

Geri dönüş yolculuğunuzu VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), Vilniaus
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla VGTU - Transporto rūmai (Vilniaus Gedimino technik… konumuna ulaşmak daha kolay!