Vaniköy Tm, Kandilli, Üsküdar, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kandilli, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Vaniköy Tm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Vaniköy Tm - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 14R; Minibüs / Dolmuş: ÜSKÜDAR - BEYKOZ - ORTAÇEŞME, ÜSKÜDAR - RASATHANE.

Sorular & Cevaplar

Vaniköy Tm konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Vaniköy Tm konumuna en yakın duraklar:

  • Rasathane 63 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi.
  • Rasathane İöo 198 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Rasathane Ilköğretim - Üsküdar 198 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Rasathane Cad. - Üsküdar 381 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Vaniköy Tm yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Vaniköy Tm yakınından geçiyor: 14R.

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Vaniköy Tm yakınından geçiyor?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Vaniköy Tm yakınından geçiyor: ÜSKÜDAR - BEYKOZ - ORTAÇEŞME, ÜSKÜDAR - RASATHANE.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kandilli, Üsküdar şehrinde Vaniköy Tm konumuna Toplu Taşıma

Kandilli, Üsküdar, Türkiye'deki Vaniköy Tm adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Vaniköy Tm adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Vaniköy Tm adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Vaniköy Tm için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Rasathane; Rasathane İöo; Rasathane Ilköğretim - Üsküdar; Rasathane Cad. - Üsküdar.

Vaniköy Tm adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Vapur ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 14R; Minibüs / Dolmuş: ÜSKÜDAR - BEYKOZ - ORTAÇEŞME, ÜSKÜDAR - RASATHANE.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Vaniköy Tm için yol tarifi alın.

Vaniköy Tm adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kandilli, Üsküdar konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Vaniköy Tm, Kandilli, Üsküdar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Vaniköy Tm konumuna ulaşmak daha kolay!