Verkkoniemi, Helsinki, nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Helsinki konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Verkkoniemi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Verkkoniemi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Kaisaniemen Metroasema 109 dk
Yürü
Otobüs - 173
173
Otobüs - 173Z
173Z
Başlangıç Sörnäisten Metroasema 128 dk
Otobüs - 717
717
Yürü
Otobüs - 173
173
Otobüs - 173Z
173Z

Sorular & Cevaplar

Verkkoniemi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Verkkoniemi konumuna en yakın duraklar:
    • Sotilaskoti 512 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Rakentajantie 535 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • Upinniemen Koulu 970 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Verkkoniemi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Helsinki, Finlandiya'de Verkkoniemi konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Verkkoniemi durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Tren veya Metro istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Helsinki konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Tren veya Metro durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Verkkoniemi durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Verkkoniemi durağına en yakın alternatif durakları bulun. Verkkoniemi için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Sotilaskoti; Rakentajantie; Upinniemen Koulu.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Tren veya Metro güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Verkkoniemi yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 173Z.

Verkkoniemi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Helsinki konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Verkkoniemi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası