Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus, Vilnius Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras konumuna en yakın duraklar:

  • Baltupiai 867 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras yakınından geçiyor: 1G, 49, 66, 69.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus, Vilnius Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Baltupiai.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 1G, 49, 66, 69

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras için yol tarifi alın.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus
Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras, Vilniaus Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras – profesinė mokykla, esanti Vilniuje. Įregistruota 2004 metų liepos 9 d. Centro steigėja – Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija. Mokymo kalbos – lietuvių, rusų, lenkų. 2011 m. dirbo 227 darbuotojai.Centro buveinė – Kalvarijų gatvė 159, LT-08313 Vilnius.
Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Vilniaus'da Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras konumuna en yakın duraklar

Vilniaus konumunda Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras için en yakın Otobüs durakları

Vilniaus konumunda Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo centras için en yakın Troleybüs durakları

Uygulamayla Vilniaus Technologijų ir Verslo Profesinio Mokymo … konumuna ulaşmak daha kolay!