Vingio parko tiltas, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilniaus konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Vingio parko tiltas konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Vingio parko tiltas - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 11, 24, 30, 49; Troleybüs: 19, 7.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Vingio parko tiltas yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Vingio parko tiltas yakınından geçiyor: 11, 24, 30, 49.

Hangi Troleybüs hatları Vingio parko tiltas yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları Vingio parko tiltas yakınından geçiyor: 19, 7.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde Vingio parko tiltas konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'deki Vingio parko tiltas adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Vingio parko tiltas adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Vingio parko tiltas adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Vingio parko tiltas adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 11, 24, 30, 49; Troleybüs: 19, 7.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Vingio parko tiltas için yol tarifi alın.

Vingio parko tiltas adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilniaus konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Vingio parko tiltas, Vilniaus

Vilniaus'da Vingio parko tiltas konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Vingio parko tiltas konumuna ulaşmak daha kolay!