Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune), Denmark, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Denmark konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Viborg Airport 246 dk
Yürü
Otobüs - S1

S1

Otobüs - 64

64

Otobüs - 234

234

Otobüs - 58

58

Başlangıç Aalborg Tekniske Skole 122 dk
Yürü
Otobüs - 17

17

Otobüs - 54

54

Otobüs - 58

58

Sorular & Cevaplar

Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumuna en yakın duraklar:
    • Vive Kirke (Mariagerfjord Kommune) 264 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Denmark, Danimarka'de Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Denmark konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) durağına en yakın alternatif durakları bulun. Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Vive Kirke (Mariagerfjord Kommune).

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) yakınından geçiyor - Otobüs: Otobüs - 58.

Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune) konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Denmark konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Vive (Hobrovej / Mariagerfjord Kommune)
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası