Wadsworth Avenue, Avon, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avon konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Wadsworth Avenue konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Wadsworth Avenue konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Wadsworth Avenue konumuna en yakın duraklar:
    • Spring & Sackett 428 yard uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Wadsworth Avenue yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avon, Amerika Birleşik Devletleri Wadsworth Avenue için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

Wadsworth Avenue konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Otobüs ve diğer seçenekleri, Wadsworth Avenue konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Otobüs: 101, ROUTE 3.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden Wadsworth Avenue konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: Spring & Sackett.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. Avon konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 300 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

Wadsworth Avenue, Avon
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası