Westminster Way N & N 148th St, Seattle Tacoma Bellevue, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Seattle Tacoma Bellevue konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Westminster Way N & N 148th St konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Westminster Way N & N 148th St konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Westminster Way N & N 148th St konumuna en yakın duraklar:
    • N 145th St & Greenwood Ave N 250 yard uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • Greenwood Ave N & N 145th St 285 yard uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Westminster Way N & N 148th St yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Seattle Tacoma Bellevue, Amerika Birleşik Devletleri'deki Westminster Way N & N 148th St adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Westminster Way N & N 148th St adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Westminster Way N & N 148th St adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Westminster Way N & N 148th St için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: N 145th St & Greenwood Ave N; Greenwood Ave N & N 145th St.

Westminster Way N & N 148th St adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 5.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Westminster Way N & N 148th St için yol tarifi alın.

Westminster Way N & N 148th St adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Seattle Tacoma Bellevue konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Westminster Way N & N 148th St
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası