Winchester Mansions, Goodwood, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Goodwood konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Winchester Mansions konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Winchester Mansions konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Winchester Mansions konumuna en yakın duraklar:
    • London 140 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Promenade 184 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Firmount 366 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Winchester Mansions yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Winchester Mansions yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Goodwood, Güney Afrika'de Winchester Mansions konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Winchester Mansions durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Goodwood konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Winchester Mansions durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Winchester Mansions durağına en yakın alternatif durakları bulun. Winchester Mansions için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: London; Promenade; Firmount.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Winchester Mansions yakınından geçiyor - Tren: SOUTHERN LINE; Otobüs: 104, 108, 109, BLUE MINI PENINSULA TOUR.

Winchester Mansions konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Goodwood konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Winchester Mansions, Goodwood

Goodwood'da Winchester Mansions konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası