Yaro ve Zapicán kesişimi, Montevideo, nerede, Ómnibus veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Montevideo konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Ruta 1 X Zapican 190 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Ruta 1 X Jose Pedro Varela 429 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Ruta 1 X S/N 573 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Ómnibus hatları Yaro ve Zapicán kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Montevideo, Uruguay'de Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Ómnibus veya Tren sizi Yaro ve Zapicán kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Ómnibus: 127, 494.

Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Ruta 1 X Zapican; Ruta 1 X Jose Pedro Varela; Ruta 1 X S/N.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Yaro ve Zapicán kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Yaro ve Zapicán kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Montevideo konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Yaro ve Zapicán kesişimi, Montevideo

Montevideo'da Yaro ve Zapicán kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası