ZIP FM, Vilniaus, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

ZIP FM konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

ZIP FM konumuna en yakın duraklar:

  • Sietyno St. 306 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Spaudos Rūmai 315 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları ZIP FM yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları ZIP FM yakınından geçiyor: 2G, 4G, 54, 55, 7.

Hangi Troleybüs hatları ZIP FM yakınından geçiyor?

Bu Troleybüs hatları ZIP FM yakınından geçiyor: 18.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Vilniaus şehrinde ZIP FM konumuna Toplu Taşıma

Vilniaus, Litvanya'de ZIP FM adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile ZIP FM konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs veya Troleybüs, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları ZIP FM yakınından geçiyorlar - Otobüs: 2G, 4G, 54, 55, 7; Troleybüs: 18.

Gideceğiniz yere yakın bir durak mı arıyorsunuz? Bu alternatifleri deneyin: Sietyno St.; Spaudos Rūmai.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle ZIP FM için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede ZIP FM adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

ZIP FM, Vilniaus
ZIP FM, Vilniaus ZIP FM – nacionalinė radijo programa, pradėta transliuoti 2005 m. liepos 1 d. Transliuojama per 8 siųstuvų tinklą visoje Lietuvoje. Iki ZIP FM įkūrimo tais dažniais buvo transliuojama radijo programa RC2. Transliuotojas – UAB „Radiocentras“. 2007 m. Jonas Nainys kartu su kolega Rolandu Mackevičiumi pradėjo naują projektą „Radistai“. Didėjant populiarumui, „Radistai“ tapo visoje Lietuvoje atpažįstamu prekės ženklu, o jos vedėjai – renginių organizatoriais, įvairių projektų dalyviais, TV laidų vedėjais. ZIP FM programą daugiausiai sudaro muzika ir pramoginės laidos, orientuotos į 15–35 m. jaunimo auditoriją. Tyrimo duomenimis daugiau nei du trečdaliai 16–39 m. klausytojų klausosi radijo kasdien. ZIP FM kasdien pasiekia 5 % visų Lietuvos radijo stočių klausytojų.

Vilniaus'da ZIP FM konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla ZIP FM konumuna ulaşmak daha kolay!