anafen ilkogretim okulu, İstanbul, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden anafen ilkogretim okulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

anafen ilkogretim okulu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • anafen ilkogretim okulu konumuna en yakın duraklar:
    • Yeşilvadi Sapaği 357 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • Yeşilvadi Sapağı - Ümraniye 375 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Balkan Caddesi 798 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi
    • Balkan Caddesi - Ümraniye 837 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları anafen ilkogretim okulu yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları anafen ilkogretim okulu yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

İstanbul, Türkiye'deki anafen ilkogretim okulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile anafen ilkogretim okulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak anafen ilkogretim okulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

anafen ilkogretim okulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Yeşilvadi Sapaği; Yeşilvadi Sapağı - Ümraniye; Balkan Caddesi; Balkan Caddesi - Ümraniye.

anafen ilkogretim okulu adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 20Ü; Minibüs / Dolmuş: BIRLIK MAH - ÜMRANIYE DEVLET HAST.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca anafen ilkogretim okulu için yol tarifi alın.

anafen ilkogretim okulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

anafen ilkogretim okulu

İstanbul'da anafen ilkogretim okulu konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası