Ana içeriğe geç

habibler, Sultangazi, nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Bilgilendirici servis bildirimi Koronavirüs Güncellemesi
Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle tüm toplu taşıma değişiklikleri uygulamada güncelleniyor.
Daha fazla detay için uygulamayı indir
Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle tüm toplu taşıma değişiklikleri uygulamada güncelleniyor.
Daha fazla detay için uygulamasını indirin
Google Play'den indir App Store'dan indir

Sorular & Cevaplar

İstanbul Şehrinin En Popüler Kentsel Mobilite Uygulaması.
Tüm yerel mobilite seçenekleri tek bir uygulamada
Google Play'den indir App Store'dan indir

Sultangazi şehrinde habibler konumuna Toplu Taşıma

Sultangazi, Türkiye'deki habibler adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile habibler adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak habibler adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

habibler için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Habipler; Habipler Mahallesi; Habipler Transit Yol.

habibler adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 336, 336T, 36F, 36V, 79C, 79F, 79KM, H-6 Minibüs / Dolmuş: FORUM ISTANBUL - KAYAŞEHIR, MİNİBÜS: A-41, MİNİBÜS: A-74, TOPKAPI - IMRAHOR

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca habibler için yol tarifi alın.

habibler adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Sultangazi konumundaki kullanıcılar dahil 865 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

habibler, Sultangazi
Uygulamayla habibler konumuna ulaşmak daha kolay!