Β10 Γραμμή
Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β10 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Β10 λεωφορείο (Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)) έχει 42 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια 721 Τερμα Γ9 και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια Α10,Β10 (Στ. Λαρισησ) - St. Larishs.
Επιλέξτε Β10 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ) (42 στάσεις)
Αφετηρια 721 Τερμα Γ9
Δεη - Deh
8η Παρνηθος - 8th Parnhthos
7η Παρνηθος - 7th Parnhthos
6η Παρνηθος - 7th Parnhthos
Ηρωων Πολυτεχνειου - Hroon Polytexneioy
Π. Μελα - P. Mela
Αγ. Γεωργιου - Ag. Georgioy
Δ. Δεδε - D. Dede
Παλαιο Κοιμητηριο - Palaio Koimhthrio
Καραβος - Karabos
Ηρωον - Hroon
17η Μενιδιου - 17th Menidioy
16η Μενιδιου - 16th Menidioy
Τελωνειο - Teloneio
Αττικη Οδος - Attikh Odos
Κυκλαδων - Kykladon
11η Μενιδιου - 11th Menidioy
10η Μενιδιου - 10th Menidioy
Αγ. Αποστολοι - Ag. Apostoloi
9η Μενιδιου - 9th Menidioy
8η Μενιδιου - 8th Menidioy
7η Μενιδιου - 7th Menidioy
Μουσικο Σχολειο Ιλιου - Moysiko Sxoleio Ilioy
Εργατικες Κατοικιες - Ergatikes Katoikies
Στ. Προαστιακου Πυργος Βασιλισσης / St. Proastiakoy Pyrgos Basilissis
Νεκροταφειο - Nekrotafeio
Mητερα - Mhtera
Γεφυρακι - Gefyraki
Εμπορικο Κεντρο - Emporiko Kentro
Αγ. Αναργυρων - Ag. Anargyron
301 Εργ. Βασεως - 301 Erg. Baseos
Μυκονιατικα - Mykoniatika
Τρεις Γεφυρες - Treis Gefyres
Βρεττου - Brettoy
Πρακτορεια - Praktoreia
Ικα - Ika
Θυμαρακια - Thymarakia
Στ. Αττικη - St. Attikh
Πλ. Αττικης - Pl. Attikhs
Δομοκου / Domokoy
Αφετηρια Α10,Β10 (Στ. Λαρισησ) - St. Larishs
Β10 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Β10 λεωφορείο;
Β10 ξεκινάει λειτουργία στις 05:10 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Β10 λεωφορείο;
Β10 σταματάει λειτουργία στις 23:35 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Β10 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή Β10 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του Β10 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει Β10 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Β10 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β10 λεωφορείο - Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)
Δρομολόγια γραμμής Β10 λεωφορείο
Β10 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:10 - 23:35
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:10 - 23:35 | 16 - 25 |
Τρι | 05:10 - 23:35 | 16 - 25 |
Τετ | 05:10 - 23:35 | 16 - 25 |
Πεμ | 05:10 - 23:35 | 16 - 25 |
Παρ | 05:10 - 23:35 | 16 - 25 |
Σαβ | 05:20 - 23:35 | 25 - 35 |
Κυρ | 05:25 - 23:35 | 30 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Β10 (από το Αφετηρια 721 Τερμα Γ9), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Β10 (Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Β10 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β10 (Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Β10 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Β10 λεωφορείο είναι Αφετηρια 721 Τερμα Γ9 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια Α10,Β10 (Στ. Λαρισησ) - St. Larishs. Β10 (Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Β10 έχει 42 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 36 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Β10 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Β10 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Β10 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Β10 (Αχαρναι - Σταθμος Λαρισης (Μέσω Αριστοτελουσ)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Β10 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Β10, στην Αθήνα
Β10 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 642 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΠΕΥΚΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 702 - ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (ΣΧΟΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 122 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΣΑΡΩΝΙΔΑ/ Πρόγραμμα
- 314Γ - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ/ Πρόγραμμα
- 831 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ/ Πρόγραμμα
- 810 - ΣΧΙΣΤΟ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 218 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ / PEIRAIAS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 509 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ / ZIRINEIO - AG. STEFANOS - KRYONERI/ Πρόγραμμα
- 407 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΝΕΑ ΖΩΗ - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 227 - ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ/ Πρόγραμμα
- 026 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ/ Πρόγραμμα
- 314 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΡΑΦΗΝΑ/ Πρόγραμμα
- 604 - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 734 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 909 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ - ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 504 - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / THRAKOMAKEDONES - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 890 - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ - ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ/ Πρόγραμμα
- 705 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα