לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 716 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמ''ג/ירמיהו ומסתיים במירסקי/מינץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 716 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ (57 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
המ''ג/ירמיהו
צפה בלוח הזמנים המלא
המ''ג/ראשון לציון
צפה בלוח הזמנים המלא
המ''ג/זכרון יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
המ''ג/פנים מאירות
צפה בלוח הזמנים המלא
פנים מאירות
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה שמחה/סורוצקין
צפה בלוח הזמנים המלא
אוהל דוד/סורוצקין
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז סולם/סורוצקין
צפה בלוח הזמנים המלא
סורוצקין/שנירר
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית הילד/סורוצקין
צפה בלוח הזמנים המלא
זית רענן/תורת חסד
צפה בלוח הזמנים המלא
יעקובזון/עזרת תורה
צפה בלוח הזמנים המלא
חנה
צפה בלוח הזמנים המלא
עלי הכהן/בר אילן
צפה בלוח הזמנים המלא
צפניה/נחמיה
צפה בלוח הזמנים המלא
צפניה/יחזקאל
צפה בלוח הזמנים המלא
יחזקאל/רבנו גרשום
צפה בלוח הזמנים המלא
שמואל הנביא/פישל
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בלוי/שמואל הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בלוי/אוריאל
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בלוי/אחינועם
צפה בלוח הזמנים המלא
ים סוף/שאול המלך
צפה בלוח הזמנים המלא
ים סוף/מעגלי הרי''ם לוין
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/האדמור מצאנז
צפה בלוח הזמנים המלא
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמורים ליינער
צפה בלוח הזמנים המלא
ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה/שלמה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמות/גולדה
צפה בלוח הזמנים המלא
הארי טרומן/גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
הארי טרומן/יעקב אלעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא הלל סילבר/הארי טרומן
צפה בלוח הזמנים המלא
סילבר/מורגנטאו
צפה בלוח הזמנים המלא
סילבר/שכטמן
צפה בלוח הזמנים המלא
שיבת ציון/שירת הים
צפה בלוח הזמנים המלא
רמות/מעוז
צפה בלוח הזמנים המלא
רמות/סולם יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרא''ה/ולנשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
הקונגרס הציוני/רקאנטי
צפה בלוח הזמנים המלא
רקאנטי/בן זאב
צפה בלוח הזמנים המלא
רקאנטי/אידלזון
צפה בלוח הזמנים המלא
רקאנטי/המשורר אצ''ג
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מינץ/רובין
צפה בלוח הזמנים המלא
מינץ/שיף מזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
מינץ/מירסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר
צפה בלוח הזמנים המלא
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות
צפה בלוח הזמנים המלא
שבתאי חזקיה/הרא''ה
צפה בלוח הזמנים המלא
ולנשטיין/הרא''ה
צפה בלוח הזמנים המלא
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
צפה בלוח הזמנים המלא
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
צפה בלוח הזמנים המלא
מירסקי/מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 716
מתי מתחיל לפעול קו 716?
קו 716 מתחיל לפעול ב-11:20 בשישי
באיזו שעה קו 716 מפסיק לעבוד?
קו 716 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 716?
כדי לראות מתי קו המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 716 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 716 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 716 של אגד (Egged) - המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ
קו האוטובוס 716, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:45 - 15:45
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
12:45 - 15:45
45 - 75
ב׳
12:45 - 15:45
45 - 75
ג׳
12:45 - 15:45
45 - 75
ד׳
12:45 - 15:45
45 - 75
ה׳
12:45 - 15:45
45 - 75
ו׳
11:20 - 12:00
20
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל716 (מ המ''ג/ירמיהו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 716
תעריף הנסיעה ב716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
716 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 716 היא המ''ג/ירמיהו והתחנה האחרונה היא מירסקי/מינץ.
קו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 716. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 716.
קו 716 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 716 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 716 (המ''ג/ירמיהו←מירסקי/מינץ) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 716 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 716 ב-ישראל