De Lijn 16 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 16 (Gent Zuid Perron 8) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Sint-Amandsberg Hartmannlaan en het eindpunt is Gent Zuid Perron 8.
Kies een van onderstaande bus 16 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Op Kaart Bekijken
Richting: Gent Zuid Perron 8 (18 haltes)
Toon op kaartWijzig richting
Sint-Amandsberg Hartmannlaan
Bekijk volledig schema
Gent Van Cleemputteplein
Bekijk volledig schema
Gent Oscar Colbrandtstraat
Bekijk volledig schema
Sint-Amandsberg Baeyensstraat
Bekijk volledig schema
Sint-Amandsberg Aannemersstraat
Bekijk volledig schema
Sint-Amandsberg Gentbruggebrug
Bekijk volledig schema
Gent Wolterslaan
Bekijk volledig schema
Gent Minneplein
Bekijk volledig schema
Gent Vlaamsekaai
Bekijk volledig schema
Gent Zalmstraat
Bekijk volledig schema
Gent Lousbergskaai
Bekijk volledig schema
Gent Lousbergsbrug
Bekijk volledig schema
Gent Puinstraat
Bekijk volledig schema
Gent Van Eyckstraat
Bekijk volledig schema
Gent Reep
Bekijk volledig schema
Gent Kapucijnenham
Bekijk volledig schema
Gent Zuid Perron 10
Bekijk volledig schema
Gent Zuid Perron 8
Bekijk volledig schema
16 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 16?
Op dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 16 om 06:33
Hoe laat vertrekt de laatste bus 16?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 16 om 19:00..
Wanneer komt bus 16 aan?
Wanneer komt de Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 16 bus lijn op Paaszondag and Paasmaandag?
De 16 bus's diensttijden op Paaszondag and Paasmaandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 16 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 16 bus station te bekijken.
16 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:33 - 19:23
Dag
Bedrijfsuren
Frequentie (min)
ma.
07:33 - 19:23
30 - 60
di.
06:33 - 19:00
27 - 31
wo.
06:33 - 19:00
27 - 31
do.
06:40 - 19:00
19 - 31
vr.
06:40 - 19:00
19 - 31
za.
07:31 - 19:31
30 - 33
zo.
07:33 - 19:23
30 - 60
De Lijn bus Service Waarschuwingen
See all updates on 16 (from Sint-Amandsberg Hartmannlaan), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 16 (Gent Zuid Perron 8) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all De Lijn info now.
16 lijn bus tarief
De Lijn 16 (Gent Zuid Perron 8) prices may change based on several factors. For more information about De Lijn tickets costs please check the Moovit app or De Lijn’s official website.
De populairste reisapp in Belgique.
Alle lokale vervoersopties in een app
16 (De Lijn)
De eerste stop van de 16 bus-route is Sint-Amandsberg Hartmannlaan en de laatste halte is Gent Zuid Perron 8. 16 (Gent Zuid Perron 8) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 16 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Volg lijn 16 (Gent Zuid Perron 8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 16 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 16, in Belgique.