18Y Hattı
Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar
İETT
İETT 18Y otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
18Y otobüs hattı (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar), Harem Peronlar - Üsküdar Yönü durağından başlayıp Yenidoğan Peronlar durağına gidene kadar 53 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 18Y otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar (53 durak)
Harem Peronlar - Üsküdar Yönü
Haydarpaşa Gümrük - Kadiköy Yönü
Haydarpaşa Numune Hastanesi - Pendik Yönü
İsfalt - Tuzla Yönü
Acibadem Köprüsü - Tuzla Yönü
Acıbadem Metro / Tuzla Yönü
Uzunçayir Metrobüs
İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Tuzla Yönü
Göztepe Köprüsü - Tuzla Yönü
Hastane - Tuzla Yönü
Yenisahra - Kartal Yönü
Büyükbakkalköy Caddesi - Sarigazi Yönü
Nizamiye - Yenidogan Yönü
Ortadağ - Sarigazi Yönü
Yunus Emre Camii - Yenidoğan Yönü
Fatih Mahallesi - Sarigazi Yönü
Kazim Karabekir Caddesi - Yenidogan Yönü
Yakacik Caddesi - Yenidoğan Yönü
Mektep Sokak - Sancaktepe Yönü
Otoban Girişi - Sarigazi Yönü
Topal Osman Caddesi - Sarigazi Yönü
Kizilay - Sarigazi Yönü
Kizilay Caddesi - Sultanbeyli Yönü
Kafiye Sokak - Samandira Yönü
Samandira - Sultanbeyli Yönü
Samandira Merkez Metro - Üsküdar Yönü
Şeref Sokak - Ümraniye Yönü
Osmangazi Camii - Paşaköy 132s Yönü
Mustafa.Karaşahin İlkokulu - Gönül Sk. 131a Yönü
Hilal Caddesi - V.Karani Yönü
Aydoğdu Caddesi - Sultanbeyli Yönü
Hizir Reis Sokak - Sultanbeyli Yönü
Nermin Ahmet Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu - Nişantepe 132s Yönü
Gençosman Caddesi - Nişantepe 132s Yönü
Deva Sokak - Ümraniye Yönü
Turan Sokak - Ümraniye Yönü
Necip Fazil Caddesi - Ümraniye Yönü
Osmangazi Caddesi - Ümraniye Yönü
Akabe Caddesi - Ümraniye Yönü
Süslü Sokak - Yenidoğan Yönü
Keleşoğlu Caddesi - Yenidoğan Yönü
Yenidoğan Merkez Camii - Yenidoğan Yönü
Dolunay Sokak / Yeni Dogan Yönü
Abitler - Yeni Dogan Yönü
Gamze Sokak - Yeni Dogan Yönü
Yunus Emre Mahallesi - Yeni Dogan Yönü
Karapinar Sokak - Yenidoğan Yönü
Filiz - Yenidogan Yönü
Otlukbeli Caddesi - Yenidoğan Yönü
Aday Sokak - Yenidogan Yönü
Seçkin Sokak - Yenidoğan Yönü
Merve Caddesi - Ümraniye(Brj.Yolu) Yönü
Yenidoğan Peronlar
18Y SSS
18Y otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
18Y otobüs hattı, Cumartesi günleri 07:30'da başlar.
18Y otobüs saat kaçta bitiyor?
18Y otobüs hattı, Cumartesi günleri 18:05'da biter
18Y otobüs saat kaçta geliyor?
Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
18Y (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar) otobüs ücreti ne kadar?
Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
İETT 18Y otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
18Y otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 18Y otobüs durağı var mı?
En yakın 18Y otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
18Y otobüs Saatleri
18Y otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 08:15 - 22:30
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 08:15 - 22:30 | 30 - 210 |
Sal | 08:15 - 22:30 | 30 - 210 |
Çar | 08:15 - 22:30 | 30 - 210 |
Per | 08:15 - 22:30 | 30 - 210 |
Cum | 08:15 - 22:30 | 30 - 210 |
Cts | 07:30 - 18:05 | 25 |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 18Y üzerindeki (Harem Peronlar - Üsküdar Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 18Y (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
18Y hattı otobüs ücreti
İETT 18Y (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
18Y (İETT)
18Y otobüs hattının ilk durağı Harem Peronlar - Üsküdar Yönü olup son durağı Yenidoğan Peronlar durağıdır. 18Y (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 18Y hattında 53 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 88 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 18Y otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 18Y otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
18Y Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
18Y (Harem Peronlar -Yenidoğan Peronlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 18Y otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 18Y hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
18Y - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 59RS - SARIYER - RUMELİ HİSARÜSTÜ/ Tarife
- 29E - MASLAK GAZETECİLER SİTESİ - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- 147 - ŞAHİNTEPE İGTOT - AVCILAR CİHANGİR MAHALLESİ/ Tarife
- 50AC - CEBECİ - KÜÇÜKKÖY - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 22B - BEBEK - KABATAŞ/ Tarife
- 13H - EVTAŞ BLOKLARI - ÜMRANİYE METRO / Ü.EĞT.ARŞ.HASTANESİ/ Tarife
- 31E - KUYUMCUKENT - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 79Y - KAYABAŞI KİPTAŞ / KAYAŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 36F - CEBECİ - FENERTEPE/OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- BA-2 - ÇARŞI-MADEN-NİZAM/ Tarife
- 36L - MESCİDİ SELAM - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- BA-4 - ÇINAR-KUMSAL-MADEN/ Tarife
- MK31 - K.S.S HASTANESİ-BAŞAKŞEHİR/FENERTEPE PERON/ Tarife
- 129L - KOZYATAĞI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 16KH - YENİŞEHİR / MARMARA ÜNİV. HASTANESİ - KADIKÖY/ Tarife
- KM61 - PAŞAKÖY / SAMANDIRA - KARTAL/ Tarife
- 15 - BEYKOZ - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 77 - YENİKAPI-ŞİŞLİ/ Tarife
- 62H - EMNİYETTEPE - HACIOSMAN METRO/ Tarife
- 49G - SULTANGAZİ PERON - KÜÇÜKKÖY - ŞİŞLİ/ Tarife