32 Hattı
Konak
ESHOT
ESHOT 32 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
32 otobüs hattı (Konak), Çimentepe durağından başlayıp Bahribaba durağına gidene kadar 13 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 32 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Konak (13 durak)
Çimentepe
Esenlik
Sağlık
Beşyol
Cephanelik
Site
Leventtepe Selamet Cami
Çimentepe Aile Sağlık Merkezi
Konak Ömer Lütfü Akad Ortaokulu
Kasap
Eşrefpaşa
Kız Yurdu
Bahribaba
32 SSS
32 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
32 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:15'da başlar.
32 otobüs saat kaçta bitiyor?
32 otobüs hattı, Pazar günleri 19:10'da biter
32 otobüs saat kaçta geliyor?
Konak otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Konak otobüs saatlerinin tümüne göz at.
32 (Konak) otobüs ücreti ne kadar?
Konak (Konak) otobüs ücreti yaklaşık ₺13.00.
Yakınımda 32 otobüs durağı var mı?
En yakın 32 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
32 Otobüs Saatleri
32 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:15 - 20:10
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Sal | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Çar | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Per | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Cum | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Cmt | 06:15 - 20:10 | 20 - 60 |
Paz | 06:35 - 19:10 | 55 - 60 |
ESHOT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 32 üzerindeki (Çimentepe durağından) tüm güncellemeleri görün. 32 (Konak) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm ESHOT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
32 hattı otobüs ücreti
ESHOT 32 (Konak) yolculuk ücreti yaklaşık ₺13.00. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. ESHOT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya ESHOT resmi web sitesini kontrol edin.
32 (ESHOT)
32 otobüs hattının ilk durağı Çimentepe olup son durağı Bahribaba durağıdır. 32 (Konak), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 32 hattında 13 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 8 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit ESHOT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İzmir - Aydın konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 32 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 32 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
32 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
32 (Konak) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 32 otobüs takip uygulaması veya canlı ESHOT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İzmir - Aydın çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı ESHOT için bir yolculuk planlayıcı veya tren, tramvay, metro, vapur veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İzmir - Aydın içindeki ESHOT ve 32 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
32 - Alternatif yol tarifleri
İzmir - Aydın şehrindeki diğer ESHOT hatları
- 224 - Cennetçeşme - Konak/ Tarife
- 338 - Bornova Metro - Salhane Akt./ Tarife
- 621 - Kurucuova - Ödemi̇ş/ Tarife
- 25 - Oyunlar Köyü - Üçkuyular İskele/ Tarife
- 442 - Atatürk Mah. - Bostanlı İskele/ Tarife
- 761 - Karaburun - Urla/ Tarife
- 221 - Şemi̇kler - Bostanlı İskele/ Tarife
- 774 - Ti̇re Toplu Konutlar - Kahrat/ Tarife
- 616 - Kaymakçı - Ödemi̇ş/ Tarife
- 979 - Ömür Beldesi̇ - Seferi̇hi̇sar/ Tarife
- 524 - Cennetçeşme - Üçyol Metro/ Tarife
- 197 - Nafi̇z Gürman - Karşıyaka İskele/ Tarife
- 508 - Menderes - Konak/ Tarife
- 808 - Cumaovası Akt. - Esbaş Akt/ Tarife
- 515 - Tınaztepe - Evka3 Metro/ Tarife
- 795 - Ödemi̇ş - Çaybaşı/ Tarife
- 829 - Ürkmez - Cumaovası Aktarma/ Tarife
- 691 - Gazi̇emi̇r - Lozan Meydanı/ Tarife
- 152 - Gazi̇emi̇r - Konak/ Tarife
- 744 - Foça - Hatundere Akt./ Tarife