320 Hattı
Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar
İETT
İETT 320 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
320 otobüs hattı (Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar), Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü durağından başlayıp Büyük Çamlica Camii Peronlar - Sondurak Yönü durağına gidene kadar 59 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 320 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar (59 durak)
Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü
Seyid Nizam Caddesi - Kadiköy Yönü
Akdeniz Caddesi - Kadiköy Yönü
Necmettin Erbakan Parki - Kadiköy 19y Yönü
Ferhatpaşa Mahalle Muhtarliği - Sultanbeyli Yönü
Kiliç Reis - Kadiköy Yönü
Yeditepe Caddesi 54
10. Sokak - Kadiköy Yönü
Ferhatpaşa İsmek - Kadiköy Yönü
Yeni Çamlica - Kadiköy Yönü
Yeni Çamlica Merkez Camii - Kadiköy Yönü
Dursunbey Caddesi - Kadiköy Yönü
Acarlar Sitesi - Kadiköy Yönü
Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü
Türk İş 2.Kisim - Kadiköy Yönü
Türk İş 1.Kisim - K.Bakkalköy 19t Yönü
Mehmet Uslu Camii - Kadiköy Yönü
Necip Fazil Bulvari - Dudullu Yönü
Kemalpaşa - Sarigazi Yönü
Dudullu Otogar - Dudullu Yönü
İmes E Kapisi - Dudullu Yönü
Keyap - Ümraniye Yönü
Modoko Girişi - Ümraniye Yönü
Keyap Caddesi - Üsküdar 320 Yönü
Selçuk Ecza 50.Yil Ortaokulu - Üsküdar Yönü
Çetin Caddesi - Üsküdar 14es 320 Yönü
Erol Sokak - Üsküdar Yönü
Ümraniye Sgk. - Üsküdar 320 Yönü
Tavukçuyolu Caddesi - Üsküdar Yönü
Tev Zahide Zehra Garring Ortaokulu - Üsküdar 14es.320 9d Yönü
Doğanevler Caddesi - Ümraniye Yönü
Altinşehir Metro - Üsküdar Yönü
Cemil Meriç Mahallesi - Üsküdar Yönü
Ihlamurkuyu - Üsküdar Yönü
Yeni İstanbul Çarşisi - Üsküdar Yönü
Tepeüstü - Üsküdar Yönü
Ümraniye Engelliler Merkezi - Üsküdar Yönü
Çakmak Köprüsü - Üsküdar Yönü
Ümr.İski-Şehit Emre Büyükyildirim - Üsküdar Yönü
İşkur Ümraniye - Ümraniye Yönü
Yamanevler Metro - Ümraniye Yönü
Haldun Alagaş - Üsküdar Yönü
Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye Çarşi Metro - Üsküdar Yönü
Bağ Sokak / Üsküdar Yönü
Mevlana Parki - Üsküdar Yönü
Ümraniye Merkez Camii - Kadiköy Yönü
Santral - Üsküdar Yönü
Gümüşsu - Üsküdar Yönü
Namazgah - Altunizade Yönü
Kavakbayiri - Üsküdar Yönü
Ferah Caddesi - Altunizade Yönü
Ferah Caddesi - Ferah Mahallesi Yönü
Başaran Sokak - Ferah Mah. Yönü
Abdipaşa - Ferah Mah. Yönü
Kural - Üsküdar Yönü
Ferah Mahallesi Yeni Camii - Ferah Mah. Yönü
Ferah Mahallesi - Üsküdar Yönü
Büyük Çamlica Camii Peronlar - Sondurak Yönü
320 SSS
320 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
320 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 06:00'da başlar.
320 otobüs saat kaçta bitiyor?
320 otobüs hattı, Pazar günleri 20:30'da biter
320 otobüs saat kaçta geliyor?
Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 320 otobüs durağı var mı?
En yakın 320 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
320 Otobüs Saatleri
320 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 21:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 21:00 | 15 - 20 |
Sal | 06:00 - 21:00 | 15 - 20 |
Çar | 06:00 - 21:00 | 15 - 20 |
Per | 06:00 - 21:00 | 15 - 20 |
Cum | 06:00 - 21:00 | 15 - 20 |
Cmt | 06:00 - 20:40 | 13 - 25 |
Paz | 06:35 - 20:30 | 17 - 25 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 320 üzerindeki (Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 320 (Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
320 hattı otobüs ücreti
İETT 320 (Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
320 (İETT)
320 otobüs hattının ilk durağı Atatürk Bulvari - Kadiköy Yönü olup son durağı Büyük Çamlica Camii Peronlar - Sondurak Yönü durağıdır. 320 (Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 320 hattında 59 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 71 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 320 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 320 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
320 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
320 (Atatürk Bulvari -Büyük Çamlica Camii Peronlar) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 320 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 320 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
320 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 48N - EMNİYETTEPE - TAKSİM/ Tarife
- 40B - SARIYER - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- MK14 - KİPTAŞ VADİTEPE - OLİMPİYATKÖY METRO/ Tarife
- 38KT - KARADENİZ MAHALLESİ - TAKSİM/ Tarife
- 15T - TOKATKÖY - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 48C - KEMERBURGAZ - ÇİFTALAN KÖYÜ/ Tarife
- 59RS - SARIYER - RUMELİ HİSARÜSTÜ/ Tarife
- 36T - CEBECİ - TAKSİM/ Tarife
- HM2 - KONAKLAR MAHALLESİ - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 36Z - CEBECİ-ZİNCİRLİKUYU/ Tarife
- KM60 - VEYSEL KARANİ - KARTAL METRO / CEVİZLİ/ Tarife
- 15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE/ Tarife
- 132H - PENDİK/PENDİK YHT - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- 49 - SULTANGAZİ PERON-ŞİŞLİ/ Tarife
- HT10 - BATIŞEHİR - YENİBOSNA METRO/ Tarife
- 48M - AKPINAR KÖYÜ-ARNAVUTKÖY/ Tarife
- 8K - TEPEÜSTÜ - ATAŞEHİR / KOZYATAĞI METRO/ Tarife
- TM9 - YENİMAHALLE - K.KARABEKİR - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 93T - ZEYTİNBURNU - TAKSİM/ Tarife
- 92T - BAĞCILAR DEVLET HASTANESİ - TAKSİM/ Tarife