Linia 34
Olimpijska P&R — Uniwersytet
Urząd Miasta Torunia
autobus 34 (Urząd Miasta Torunia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 34 (Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01) ma 17 przystanków rozpoczynając z Koniuchy 02 a kończąc na Olimpijska P&R 01.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 34 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01 (17 przystanków)
Koniuchy 02
Wielki Rów 01
Kozacka 01
Sczanieckiego 01
Kościuszki 01
Świętopełka 01
Dworzec Wschodni 04
Wschodnia 04
Donimirskiego 01
Rubinkowo Centrum 01
Manhattan 01
Przybyłów 01
Ślaskiego 04
Wyszyńskiego 03
Ligi Polskiej 03
Kosynierów Kośc. 03
Olimpijska P&R 01
FAQ dla 34
O której zaczyna kursować autobus 34?
autobus 34 rozpoczyna kurs o 04:21 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować autobus 34?
Autobus 34 kończy kursowanie o 05:08 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
Za ile przyjedzie autobus 34?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Olimpijska P&R — Uniwersytet? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Olimpijska P&R — Uniwersytet, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 34?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 34.
Rozkład jazdy autobus 34
Autobus trasa 34 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:21 - 05:08
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:21 - 05:08 | 22 - 25 |
wt | 04:21 - 05:08 | 22 - 25 |
śr | 04:21 - 05:08 | 22 - 25 |
czw | 04:21 - 05:08 | 22 - 25 |
pt | 04:37 - 15:39 | 257 - 405 |
sob | 04:37 - 15:39 | 257 - 405 |
ndz | 04:37 - 15:39 | 257 - 405 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Urząd Miasta Torunia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 34 (rusza z Koniuchy 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 34 (kierunek (Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Urząd Miasta Torunia już teraz.
Autobus 34 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 34 (kierunek: (Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01)) należącym do Urząd Miasta Torunia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Urząd Miasta Torunia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miasta Torunia.
34 (Urząd Miasta Torunia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 34 to Koniuchy 02, a ostatni Olimpijska P&R 01. 34 (Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 34 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 27 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Urząd Miasta Torunia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 34 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 34, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 34 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 34 (Koniuchy 02→Olimpijska P&R 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 34 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Urząd Miasta Torunia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Urząd Miasta Torunia lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Urząd Miasta Torunia i każdy autobus, w tym linii 34 w Toruń
Urząd Miasta Torunia w Toruń
- 26 - Rubinkowo P&R — Uniwersytet/ Rozkład
- 123A - Rubinkowo P&R — Brzozówka — Młyniec — Rubinkowo/ Rozkład
- N95 - Koniuchy — Motoarena/ Rozkład
- 17 - Uniwersytet — Cmentarz Centralny przez Kociewską/ Rozkład
- 124 - Rubinkowo P&R — Obrowo przez Łążyn/ Rozkład
- 122 - Rubinkowo P&R — Obrowo/ Rozkład
- N92 - Aleja Solidarności — Strobanda/ Rozkład
- 112 - Kolonia Papowska — Plac św. Katarzyny przez Wapienną/ Rozkład
- N90 - Motoarena — Akademiki/ Rozkład
- 44 - Poznańska — Wapienna/ Rozkład
- 123B - Rubinkowo P&R — Młyniec — Brzozówka — Rubinkowo P&R/ Rozkład
- 10 - Szubińska — Szpital Bielany/ Rozkład
- 20 - Glinki — Forteczna P. Polną/ Rozkład
- 40 - Bielawy — Port Drzewny/ Rozkład
- 12 - Rudak — Wrzosy I/ Rozkład
- 31 - Kolankowskiego — Barbarka/ Rozkład
- 28 - Mazowiecka — Uniwersytet/ Rozkład
- 42 - Olimpijska P&R — Mazowiecka/ Rozkład
- 39 - Rubinkowo P&R — Nad Strugą/ Rozkład
- 13 - Plac św. Katarzyny — Gliniecka/ Rozkład