40 Hattı
Rumeli Feneri -Taksim
İETT
İETT 40 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
40 otobüs hattı (Rumeli Feneri -Taksim), Rumeli Feneri - Sariyer Yönü durağından başlayıp Taksim - Peronlar (Akm Önü) Yönü durağına gidene kadar 92 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 40 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Rumeli Feneri -Taksim (92 durak)
Rumeli Feneri - Sariyer Yönü
Ketenci Yakup Ağa Alamana Parki - Sariyer Yönü
Rumelifeneri Kavşaği - Sariyer Yönü
Kale - Sariyer Yönü
Garipçe Yolu - Garipçe Yönü
Bizimtepe - Rumeli Feneri Yönü
Bağlar Yolu - Garipçe Köyü Yönü
Garipçe Merkez - Sariyer-R.Fener Yönü
Bağlar Yolu - Sariyer Yönü
Bizimtepe - Sariyer Yönü
Garipçe Yolu - Sariyer Yönü
Havantepe Yolu - Sariyer Yönü
Köprü Yolu - Haciosman Yönü
Fener Kavşaği - Sariyer Yönü
Kuş Gözlem Kulesi - Sariyer Yönü
Koç Üniversitesi - Sariyer Yönü
Atatürk Ormani - Sariyer Yönü
Rumelifeneri Caddesi - Sariyer Yönü
Balci Baği - Sariyer Yönü
Boğaziçi Sitesi Sinpaş - Merkez Yönü
Emlak Sitesi - Sariyer Yönü
Sariyer Evleri
Kandilci Sokak - Sariyer Yönü
Kolej - Sariyer Yönü
Yavuz Sultan Selim - Sariyer Yönü
Rumelifener Yolu - Sariyer Yönü
Maden Üstü - Sariyer Yönü
Maden Mahallesi - Sariyer Yönü
Maden Kocataş - Sarıyer Yönü
Köşebaşi - Sariyer Yönü
Alt Sokak / Sarıyer Yönü
Çiftebakkallar - Sariyer Yönü
Hüseyin Kalkavan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Haciosman Metro Yönü
Şehit Mithat Yilmaz Caddesi - Çayirbasi Yönü
Sariyer Merkez - Çayırbaşı Yönü
Kocataş (Sahil) / Çayırbaşı Yönü
Sefaret - Beşiktaş Yönü
Beyaz Park - Beşiktaş Yönü
Büyükdere Mahallesi - Beşiktaş Yönü
Büyükdere - Çayirbaşi Yönü
Balikçilar Çarşisi - Besiktas Yönü
Mehmet İpgin - Besiktas Yönü
Sedat Kent - Levent Yönü
Çayirbaşi - Beşiktaş Yönü
Kefeliköy - Besiktas Yönü
Kireçburnu - Besiktas Yönü
Tabya Alti - Besiktas Yönü
Marmara Üniversitesi - Beşiktaş Yönü
Tarabya İskelesi - Beşiktaş Yönü
Tarabya - Beşiktaş Yönü
Sahil Yolu - Beşiktaş Yönü
Kalender - Beşiktaş Yönü
Sayfiye - Beşiktaş Yönü
Konsolosluk - Beşiktaş Yönü
Yeniköy - Besiktas Yönü
Yeniköy Askerlik Şubesi - Beşiktaş Yönü
Yalilar - Besiktas Yönü
İstinye İskelesi - Beşiktaş Yönü
İstinye Devlet Hastanesi - Besiktas Yönü
Tersane - Besiktas Yönü
Müşir Fuat Paşa - Beşiktaş Yönü
Emirgan - Beşiktaş Yönü
Çinaralti - Beşiktaş Yönü
Boyaciköy - Beşiktaş Yönü
Baltalimani - Beşiktaş Yönü
Baltalimani Kemik Hastaliklari Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Beşiktaş Yönü
Necipbey Baği - Beşiktaş Yönü
Rumeli Hisari - Beşiktaş Yönü
Aşiyan - Beşiktaş Yönü
Boğaziçi Üniversitesi - Beşiktaş Yönü
Küçük Bebek - Beşiktaş Yönü
Bebek - Besiktas Yönü
Çamlibahçe - Beşiktaş Yönü
Arnavutköy - Besiktas Yönü
Kolej - Beşiktaş Yönü
Kuruçeşme - Besiktas Yönü
Muallim Naci Caddesi - Beşiktaş Yönü
Şifa Yurdu - Beşiktaş Yönü
Ortaköy - Beşiktaş Yönü
Ortaköy-Kabataş Erkek Lisesi - Besiktas Yönü
Galatasaray Üniversitesi - Beşiktaş Yönü
Yahya Efendi - Beşiktaş Yönü
Çirağan - Beşiktaş Yönü
Beşiktaş Meydan - Levent Yönü
Beşiktaş Meydan / Kabataş Yönü
Akaretler - Eminönü Yönü
Mimar Sinan Üniversitesi - Kabataş Yönü
Beşiktaş Stadyumu - Taksim Yönü
Dolmabahçe Gazhane Caddesi - Taksim Yönü
Teknik Üniversite - Taksim Yönü
Gümüşsuyu - Taksim Yönü
Taksim - Peronlar (Akm Önü) Yönü
40 SSS
40 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
40 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:40'da başlar.
40 otobüs saat kaçta bitiyor?
40 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 04:15'da biter
40 otobüs saat kaçta geliyor?
Rumeli Feneri -Taksim Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Rumeli Feneri -Taksim Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
40 (Rumeli Feneri -Taksim) otobüs ücreti ne kadar?
Rumeli Feneri -Taksim (Rumeli Feneri -Taksim) otobüs ücreti yaklaşık ₺35.39.
İETT 40 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
40 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 40 otobüs durağı var mı?
En yakın 40 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
40 otobüs Saatleri
40 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 00:40 - 04:15
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Sal | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Çar | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Per | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Cum | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Cts | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
Paz | 00:40 - 04:15 | 45 - 110 |
İETT otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 40 üzerindeki (Rumeli Feneri - Sariyer Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 40 (Rumeli Feneri -Taksim) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
40 hattı otobüs ücreti
İETT 40 (Rumeli Feneri -Taksim) yolculuk ücreti yaklaşık ₺35.39. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
40 (İETT)
40 otobüs hattının ilk durağı Rumeli Feneri - Sariyer Yönü olup son durağı Taksim - Peronlar (Akm Önü) Yönü durağıdır. 40 (Rumeli Feneri -Taksim), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 40 hattında 92 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 97 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 40 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 40 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
40 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
40 (Rumeli Feneri -Taksim) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 40 otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 40 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
40 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- UM62 - YENİDOĞAN/TAŞDELEN-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 38 - SULTANGAZİ PERON-AKSARAY/ Tarife
- 39O - YEŞİLPINAR - OTOGAR/ Tarife
- 3 - BURHANİYE MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- 14D - DUMLUPINAR / KAZIMKARABEKİR - KADIKÖY/ Tarife
- 11ES - ESENEVLER - ACIBADEM METROBÜS / ÜSKÜDAR/ Tarife
- 14CE - ÇEKMEKÖY - KADIKÖY/ Tarife
- 137 - CUMHURİYET KÖYÜ / RİVA - BEYKOZ / SULTANİYE/ Tarife
- 15F - BEYKOZ - KADIKÖY/ Tarife
- 14ŞB - ŞAHİNBEY - KADIKÖY/ Tarife
- 132H - PENDİK/PENDİK YHT - SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI/ Tarife
- 14BK - ÇEKMEKÖY/PARSELLER MAH-KADIKÖY/ Tarife
- 130T - AYDINLI TOKİ KONUTLARI - TUZLA/ Tarife
- HS2 - AVCILAR METROBÜS - ŞEHİR HASTANESİ/ Tarife
- 135 - POYRAZKÖY - SULTANİYE/ Tarife
- 65G - KAĞITHANE / GÜLTEPE - ŞİŞLİ/ Tarife
- UM74 - SULTANBEYLİ DEVLET HAST./ NECİP FAZIL METRO - DUDULLU OSB/ Tarife
- 72YT - YEŞİLKÖY - SAHİL YOLU - TAKSİM/ Tarife
- TM1 - EMNİYETTEPE - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 131B - MİMAR SİNAN MAHALLESİ - ÜMRANİYE/ Tarife