42 Hattı
İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı
Ulaşımpark
Ulaşımpark 42 otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
42 otobüs hattı (İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı), İZmit Lisesi durağından başlayıp Cumhuriyet Parkı durağına gidene kadar 26 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 42 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı (26 durak)
İZmit Lisesi
Yeni Turan
Kolordu 1
Övül Tezişler 1
Sadettin Yalım Caddesi 1
Meteoroloji Gözlem Yeri 1
Akcakoca Cami
Şakir
Palmiye Sokak
Bağçeşme Meydan
Korniş Caddesi
Korniş Caddesi 1
Kaymaz Sokak 1
Müjdat Afşin Parkı
Kaymaz Sokak
Korniş Caddesi 3
Raıf Bakkal Durağı
Korniş Caddesi 5
Korniş Caddesi 7
Terzibayırı Muhtarlığı
Korniş Caddesi 8
Tevfik Fikret Caddesi 1
Özkahraman Sokak 1
Musa Kazım Caddesi
Çınarlı Cami
Cumhuriyet Parkı
42 SSS
42 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
42 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 11:45'da başlar.
42 otobüs saat kaçta bitiyor?
42 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 19:55'da biter
42 otobüs saat kaçta geliyor?
İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı Otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı Otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Ulaşımpark 42 otobüs hattı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihinde çalışıyor mu?
42 otobüs hattının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tarihindeki çalışma saatleri değişebilir. En son değişiklikler ve canlı güncellemeler için Moovit uygulamasını kontrol edin.
Yakınımda 42 otobüs durağı var mı?
En yakın 42 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
42 otobüs Saatleri
42 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 11:45 - 19:55
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pts | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Sal | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Çar | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Per | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Cum | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Cts | 11:45 - 19:55 | 20 - 45 |
Paz | 11:45 - 19:55 | 30 - 60 |
Ulaşımpark otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 42 üzerindeki (İZmit Lisesi durağından) tüm güncellemeleri görün. 42 (İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
42 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark 42 (İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
42 (Ulaşımpark)
42 otobüs hattının ilk durağı İZmit Lisesi olup son durağı Cumhuriyet Parkı durağıdır. 42 (İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 42 hattında 26 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 22 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 42 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 42 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
42 Gerçek Zamanlı Otobüs Takibi
42 (İZmit Lisesi→Cumhuriyet Parkı) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 42 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya Metro, Tren, Metrobus, Tramvay, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve 42 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- KM53 - Nüzheti̇ye- Panayır-Gölcük/ Tarife
- 631 - Bahçeci̇k-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇yol)/ Tarife
- 435 - Kbb Gebze Garaj-Di̇lovası-Körfez-İzmi̇t-Umuttepe/ Tarife
- 211 - Uzunçi̇ftli̇k M.Y.O-Emekevler-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 515 - Kentönü-Darıca-Marmaray İstasyon-Gebze-Tosb/ Tarife
- KM13 - Hacılar-Balaban-Hedi̇yeli̇-Kandıra/ Tarife
- 624 - Yuvacık-Di̇ş Hastanesi̇-İzmi̇t-Batı Termi̇nal (yeni̇ Yol)/ Tarife
- 721 - Yüzbaşılar-Kurtuluş-Gölcük-İzmi̇t-Batı Termi̇nal (eski̇ Yol)/ Tarife
- 813 - Yeşi̇l Cami̇-Kandıra Termi̇nali̇-Kandıra Devlet Hast./ Tarife
- KM65 - Plajyolu Depolama-İzmi̇t-Çubuklu Bala-Çeri̇başılar/ Tarife
- G1 - Fati̇h Tren İst./ Tarife
- 761 - Karamürsel Kentkonut- Termi̇nal-Altınkemer Plajı-Devlet Hast./ Tarife
- 61 - Kulfallı-Akpınar-Hati̇pköy-Kuruçeşme Tramvay/ Tarife
- 800 - Plajyolu Depo-İzmi̇t-Çayırköy-S.Hocala-F Ti̇pi̇-Kandıra Otogar/ Tarife
- 558 - Gtü-Çi̇çekçi̇ler-Çağdaşkent-M.Paşa Cami̇-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 503 - Kentönü/ Tarife
- 141 - 60 Evler-Deri̇nce-Kaşık-Tren İstasyonu-D.Kışla-B.Paşa/ Tarife
- 306 - Di̇li̇skelesi̇-Hastane/ Tarife
- 204 - Derbent-Suadi̇ye-Arslanbey-Ataşehi̇r-Rahmi̇ye-İzmi̇t-Plajyol/ Tarife
- 202 - Arslanbey-Atakent-Doğakent-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇/ Tarife