קו 448
אשדוד←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 448 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 448 (אשדוד←ירושלים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 448 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←ירושלים (20 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
בני ברית/יהודה הלוי
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
מחלף בית רבן למזרח
מחלף גדרה/נתיב תחבורה ציבורית
מחלף שורק/כביש 3
מסעף יסודות
מחנה נחל שורק
צומת חולדה
צומת נחשון
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 448
מתי מתחיל לפעול קו 448?
קו 448 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון
באיזו שעה קו 448 מפסיק לעבוד?
קו 448 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 448?
כדי לראות מתי קו אשדוד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 448 (אשדוד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←ירושלים (אשדוד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 448 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 448 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 448 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 448 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 448
קו 448 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 21:30 | 15 - 45 |
ב׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ג׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ד׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 20 - 40 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל448 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 448 (אשדוד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 448
תעריף הנסיעה ב448 (אשדוד←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
448 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 448 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 448 (אשדוד←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 448. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 448.
מעקב אחר קו האוטובוס 448 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 448 (אשדוד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 448 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 448 ב-ישראל
448 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 24 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 790 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#/ לוח זמנים
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים