קו 53
בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס כרמים/עמק חרוד ומסתיים באולפנה/לוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי (40 תחנות)
בי''ס כרמים/עמק חרוד
דבורה הנביאה/עמק האלה
הנביאים/יחזקאל הנביא
יחזקאל הנביא/שמואל הנביא
יחזקאל הנביא/עמק בית שאן
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
בר לב /לסקוב
יהלום/תרשיש
יהלום/שבו
יהלום/אודם
אבני חושן/תכלת
לשם/תכלת
תכלת/אבני חושן
בי''ס ממלכתי ט'
חיים ברלב/משה דיין
משה דיין/חטיבת גולני
משה דיין/עמק בית שאן
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
עמק איילון /לבונה
עמק איילון/חרצית
עמק איילון/תלתן
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק דותן /נחל עיון
עמק דותן/עמק יזרעאל
נחל געתון/נחל דליה
נחל געתון/נחל הבשור
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /עמק יזרעאל
נהר הירדן/מעלה גדעון
נהר הירדן/מעלה עמיעז
נהר הירדן/נחל ציפורי
נחל גלים/נחל נעמן
שד. יצחק רבין/נחל נעמן
יהודה/שד. יצחק רבין
אולפנה/לוי
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-16:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו 53 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ב׳ | 06:00 - 16:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 20:30 - 23:45 | 45 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:30 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ בי''ס כרמים/עמק חרוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
53 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 53 היא בי''ס כרמים/עמק חרוד והתחנה האחרונה היא אולפנה/לוי.
קו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
53 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 336 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים