קו 56א
באר שבע←דימונה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 56א (באר שבע←דימונה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בשוק עירוני.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←דימונה (45 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
שדרות יגאל אלון/הכשרת היישוב
שדרות יגאל אלון/צאלים
צומת שרה/כביש 25
מסעף שגב שלום/כביש 25
מסעף נבטים/כביש 25
מסעף ח'שם זנה
בית פלט/אבו קוידר
בית פלט/אל אעסם
בית פלט/אל משאש
ערוער/מערב
צומת ערערה בנגב/כביש 25
אום רתאם א
אום רתאם ב
קסר א סיר
צומת דימונה ירוחם
פרץ סנטר /כביש 25
שדרות אריאל שרון/כביש 25
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/הנרי מלכה
שדרות אריאל שרון/מצדה
יגאל אלון/מרכז מסחרי
מ''ד מעפילים/דאר
בן גוריון/בית המשפט
בן גוריון/בית ספר בן עטר
המעפיל/בן גוריון
המעפיל/השלווה
השלווה/המעפיל
השלווה/מרחבים
מרחבים/הרב חיים פינטו
אל נקווה/חיים פינטו
הרב חיים פינטו/יהודה לוי
מרחבים/הבעל שם טוב
סטרומה/גולדה מאיר
גולדה מאיר/ההגנה
גולדה מאיר/המעפיל
המעפיל/מבצע עובדה
העצמאות/הפלמ''ח
העצמאות/הרצל
הרצל/מ.כיתן
שוק עירוני
שאלות ותשובות לגבי קו 56א
מתי מתחיל לפעול קו 56א?
קו 56א מתחיל לפעול ב-21:15 בשבת
באיזו שעה קו 56א מפסיק לעבוד?
קו 56א מפסיק לפעול ב-23:45 בשבת
מתי מגיע קו 56א?
כדי לראות מתי קו באר שבע←דימונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←דימונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56א (באר שבע←דימונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←דימונה (באר שבע←דימונה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56א של אגד (Egged) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56א עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56א
קו 56א פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ד׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ה׳ | 22:00 - 23:50 | 40 - 70 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 40 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל56א (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56א (באר שבע←דימונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56א
תעריף הנסיעה ב56א (באר שבע←דימונה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
56א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 56א היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שוק עירוני.
קו 56א (באר שבע←דימונה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56א.
מעקב אחר קו האוטובוס 56א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56א (באר שבע←דימונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 954 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#ירושלים ↔ באר שבע
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 145 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2א
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#תל אביב-יפו ↔ קריית שמונה/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים