564 Hattı
Ayakkabıcılar Sitesi
ESHOT
ESHOT 564 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
564 otobüs hattı (Ayakkabıcılar Sitesi), Halkapınar Metro durağından başlayıp Ayakkabıcılar Sitesi Son Durak durağına gidene kadar 22 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 564 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Ayakkabıcılar Sitesi (22 durak)
Halkapınar Metro
Kamil Tunca Bulvarı
Gürbüz
Kartal
Çamdibi Esnaf Odası
Umut
Kahveler
Park
Altındağ Atatürk Kültür Merkezi Stk Yerleşke
Bulvar
Egemenlik
Işıkkent Benzinlik
Işıkkent Mezarlık
Turanlar
Yıldız
Işıkkent
Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi
Yener
Duyar
Kuzey
Meltem
Ayakkabıcılar Sitesi Son Durak
564 SSS
564 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
564 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:15'da başlar.
564 otobüs saat kaçta bitiyor?
564 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 00:00'da biter
564 otobüs saat kaçta geliyor?
Ayakkabıcılar Sitesi otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Ayakkabıcılar Sitesi otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 564 otobüs durağı var mı?
En yakın 564 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
ESHOT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 564 üzerindeki (Halkapınar Metro durağından) tüm güncellemeleri görün. 564 (Ayakkabıcılar Sitesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm ESHOT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
564 hattı otobüs ücreti
ESHOT 564 (Ayakkabıcılar Sitesi) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. ESHOT bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya ESHOT resmi web sitesini kontrol edin.
564 (ESHOT)
564 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Ayakkabıcılar Sitesi Son Durak durağıdır. 564 (Ayakkabıcılar Sitesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 564 hattında 22 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 20 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit ESHOT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İzmir - Aydın konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 564 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 564 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
564 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
564 (Ayakkabıcılar Sitesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 564 otobüs takip uygulaması veya canlı ESHOT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İzmir - Aydın çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı ESHOT için bir yolculuk planlayıcı veya tren, tramvay, metro, vapur veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İzmir - Aydın içindeki ESHOT ve 564 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
564 - Alternatif yol tarifleri
İzmir - Aydın şehrindeki diğer ESHOT hatları
- 137 - Yamanlar - Karşıyaka İskele/ Tarife
- 588 - Yeni̇ Çamlık - Konak/ Tarife
- 418 - Şi̇ri̇nyer Akt. - Halkapınar Metro/ Tarife
- 64 - Ayakkabıcılar Si̇tesi̇ - Kemer Akt./ Tarife
- 786 - Karaot - Çaybaşı/ Tarife
- 743 - Ti̇re - Belevi̇/ Tarife
- 222 - Şemi̇kler - Karşıyaka ıskele/ Tarife
- 547 - Çi̇ğli̇ Akt. - Bostanlı İskele/ Tarife
- 268 - Doğanlar - Bornova Metro/ Tarife
- 920 - Çi̇ğli̇ Merkez - Konak/ Tarife
- 365 - Kayadi̇bi̇ - Evka3 Metro/ Tarife
- 986 - Ürkmez - Seferi̇hi̇sar/ Tarife
- 23 - Uzundere - Konak/ Tarife
- 981 - Balıklıova - F.Altay Akt./ Tarife
- 782 - Taşkesi̇k - Torbalı Aktarma/ Tarife
- 832 - Yukarıcuma - Bergama/ Tarife
- 156 - Sağlık Ocağı - Üçyol Metro/ Tarife
- 754 - Bozalan - Menemen Aktarma Merkezi̇/ Tarife
- 550 - Günaltay - Konak/ Tarife
- 72 - İşçi̇evleri̇ - Konak/ Tarife