Linka 63
Avion Shopping Park
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 63 autobus (Aktualizované)
63 autobus (Avion Shopping Park) 22 zastávky odchádza z Lamač a končí Avion Shopping Park.
Vyberte si niektorú z položiek 63 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Avion Shopping Park (22 zastávky)
Lamač
Klanec (X)
Studenohorská (X)
Podháj (X)
Bakošova (X)
Vrančovičova
Žst Lamač
Tesco Lamač
Patrónka
Hroboňova
POD Stanicou
Račianske Mýto
Trnavské Mýto
Zimný Štadión
Bajkalská
Trnavská
Trnavská, Nad (X)
Martinský Cintorín (X)
Clementisova (X)
Big Media-Slowackého (X)
Avion Shopping Park
Avion Shopping Park
63 FAQ
Kedy začne fungovať 63 autobus?
Služby 63 autobus sa začínajú o 05:38 dňa pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy prestane služba 63 autobus fungovať?
Služby 63 autobus sa zastavujú o 21:30 nedeľa, sobota.
Kedy príde 63 autobus?
Kedy prichádza linka Avion Shopping Park Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Avion Shopping Park Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Funguje linka 63 autobus spoločnosti Dopravný podnik Bratislava dňa Koniec druhej svetovej vojny?
Prevádzková doba 63 autobus dňa Koniec druhej svetovej vojny sa môže zmeniť. Ďalšie informácie nájdete v aplikácii Moovit.
Je niekde 63 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 63. autobus zastávka.
63 autobus Harmonogram
63 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 05:38 - 21:40
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 05:38 - 21:40 | 12 - 20 |
ut | 05:38 - 21:40 | 12 - 20 |
st | 05:38 - 21:40 | 12 - 20 |
št | 05:38 - 21:40 | 12 - 20 |
pi | 05:38 - 21:40 | 12 - 20 |
so | 08:00 - 21:30 | 20 |
ne | 08:00 - 21:30 | 20 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 63 (zo stanice Lamač) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 63 (Avion Shopping Park) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 63, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 63 (Avion Shopping Park) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
63 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 63 autobus je Lamač a posledná zastávka je Avion Shopping Park. 63 (Avion Shopping Park) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 63 má 22 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 37 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 63 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 63 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 63 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 63 (Avion Shopping Park) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 63 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 63 v meste Bratislava
63 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- N55 - Hlavná stanica ◄► Rača, Na pántoch/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 21 - Pri Sandbergu / Volkswagen ◄► Autobusová stanica/ Časový plán
- N21 - Hlavná stanica ◄► Devínska Nová Ves/ Časový plán
- N70 - Hlavná stanica ◄► ŽST P. Biskupice/ Časový plán
- 35 - Karlova Ves, Kuklovská ◄► Dúbravská cesta/ Časový plán
- 90 - Nové SND ◄► ŽST Rusovce / Čunovo, Danubiana/ Časový plán
- 87 - Ružinov, Astronomická ◄► Ovsište/ Časový plán
- 99 - Petržalka, Antolská ◄► Petržalka, Ovsište/ Časový plán
- 41 - Hlavná stanica / Vozovňa Hroboňova◄► Búdková/ Časový plán
- 78 - ŽST Podunajské Biskupice ◄► Nové SND/ Časový plán
- 75 - Krasňany, Kadnárova ◄► Dolné hony, Čiližská/ Časový plán
- 44 - Koliba ◄► Jaskový rad / Nár. onkolog. ústav/ Časový plán
- 191 - Petržalka, Jasovská / ŽST Rusovce ◄► Most SNP/ Časový plán
- 68 - Petržalka, Holíčska ◄► Trnavské mýto/ Časový plán
- N61 - Hlavná stanica ◄► Letisko M. R. Štefánika | Bratislava Airport/ Časový plán
- 56 - Trnávka, Studená ◄► Rača, Tbiliská; OC Rača/ Časový plán
- 74 - Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo/ Časový plán
- 80 - Kollárovo námestie ◄► Petržalka, Kopčany/ Časový plán
- N31 - Hlavná stanica ◄► Cintorín Slávičie údolie/ Časový plán