לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל במג'ד אל כרום/מגרש כדורגל ומסתיים במרכז טניס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: מג'ד אל-כרום←סאג'ור (51 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
מג'ד אל כרום/מגרש כדורגל
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה מערבית
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר א סלאם
צפה בלוח הזמנים המלא
מרפאה
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
מרפאה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מג'ד אל כרום מזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ביענה
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 784/שדרות קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/אורט בראודה
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/דרך השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות נשיאי ישראל/יקב
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/מורד הגיא
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים/נשיאי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/חבצלת
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/איריס
צפה בלוח הזמנים המלא
נשיאי ישראל/פארק אופירה
צפה בלוח הזמנים המלא
'הגליל א
צפה בלוח הזמנים המלא
הגליל/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
החרושת/העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
החרושת/המלאכה
צפה בלוח הזמנים המלא
החרושת/חשמל
צפה בלוח הזמנים המלא
החרושת/בית עלמין
צפה בלוח הזמנים המלא
מתחם ביג כרמיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מעלה כמון/כביש 85
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף שזור
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה א'/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו ראמי
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה ה/יציאה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ראמה
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה לשכונה מזרחית
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר חקלאי
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה בי''ס תיכון
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה בי''ס תיכון
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה/קופ''ח כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הכפר
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה בית העם
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז שיטור קהילתי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר יסודי
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר מערבית
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה מערב
צפה בלוח הזמנים המלא
ראמה י/יציאה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף סאג'ור
צפה בלוח הזמנים המלא
סאג'ור כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת המעיין
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
חומרי בנין
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז טניס
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו מג'ד אל-כרום←סאג'ור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מג'ד אל-כרום←סאג'ור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מג'ד אל-כרום←סאג'ור (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 66 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - מג'ד אל-כרום←סאג'ור
קו 66 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 00:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 00:00
20 - 60
ב׳
05:00 - 23:00
20 - 60
ג׳
05:00 - 23:00
20 - 60
ד׳
05:00 - 23:00
20 - 60
ה׳
05:00 - 23:00
20 - 60
ו׳
05:30 - 15:30
20 - 30
ש׳
12:00 - 23:00
60 - 120
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ מג'ד אל כרום/מגרש כדורגל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
66 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 66 היא מג'ד אל כרום/מגרש כדורגל והתחנה האחרונה היא מרכז טניס.
קו 66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
קו 66 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (מג'ד אל-כרום←סאג'ור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל