76B Hattı
Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi
İETT
İETT 76B Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
76B otobüs (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) hattı, Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü durağından kalkan 80 duraklı RİNG çalışan bir hattır.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 76B otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi (80 durak)
Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü
Dolum Tesisleri Yolu - Avcilar Yönü
Dolum Tesisleri - Avcilar Merkez Yönü
Ambarli Siteler - Avcilar Merkez Yönü
Harmantepe - Avcilar Merkez Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi - Avcilar Merkez Yönü
Ambarli - Avcilar Merkez Yönü
Ambarlı İlkokulu / Avcılar Merkez Yönü
Avcilar
Fatih Sokak - Avcilar Merkez Yönü
Çarşi - Avcilar Merkez Yönü
Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü - Bakirköy Yönü
Avcilar Murat Kölük Devlet Hastanesi - Şirinevler Yönü
Şükrübey - Şirinevler Yönü
Londra Asfaltı / Şirinevler Yönü
Denizköşkler Mahallesi - Şirinevler Yönü
Haci Şerif - Şirinevler Yönü
İbb Sosyal Tesisleri - Şirinevler Yönü
Küçükçekmece (E5) - Şirinevler Yönü
Cennet Mahallesi Şehit Mehmet Güder - Şirinevler Yönü
Yeşilova - Şirinevler Yönü
Bağlar - Şirinevler Yönü
Beşyol - Şirinevler Yönü
Sefaköy - Şirinevler Yönü
Küçükçekmece Nikah Sarayi - Şirinevler Yönü
Fidanlik - Şirinevler Yönü
Kültür Üniversitesi - Şirinevler Yönü
Kuleli - Şirinevler Yönü
Şirinevler / Cevizlibağ Yönü
Çocuk Sitesi - Cevizlibağ Yönü
Dr.Sadi Konuk Devlet Hastanesi - Cevizlibag Yönü
İncirli / Bakırköy Yönü
Dikilitaş - Bakirköy Yönü
Klinik - Bakirköy Yönü
Şekerevler - Bakirköy Yönü
Yücetarla - Bakirköy Yönü
Zuhuratbaba - Yesilköy Yönü
Ziraat Odasi - Bakirköy Yönü
Bakirköy - İncirli Yönü
Yeşil Kibris - İncirli Yönü
Klinik - İncirli Yönü
Dikilitaş - İncirli Yönü
İncirli / Ömür Yönü
İncirli(E-5) - Bahçelievler Yönü
Bahçelievler - Sirinevler Yönü
Çocuk Sitesi - Şirinevler Yönü
Ataköy Geçit - Avcilar Yönü
Şirinevler - Avcilar Yönü
Kuleli - Günesli -Kuyumcu Kent Yönü
Kültür Üniversitesi - Avcilar Yönü
Fidanlik - Avcilar Yönü
Küçükçekmece Adalet Sarayi - Avcilar Yönü
Küçükçekmece Nikah Sarayi - Avcilar Yönü
Sefaköy
Beşyol - Avcilar Yönü
Florya Kavşağı / Avcılar Yönü
Bağlar - Avcilar Yönü
Yeşilova - Avcilar Yönü
Cennet Mahallesi Şehit Mehmet Güder - Avcilar Yönü
Küçükçekmece (E5) - Avcilar Yönü
Bloklar - Avcilar Yönü
Avcilar Yanyol - Avcilar Yönü
İbb Sosyal Tesisleri - Avcilar Yönü
Haci Şerif - Avcilar Yönü
Gümüşpala Mahallesi - Yeşilkent Yönü
Londra Asfalti - Avcilar Yönü
Şükrübey - Beylikdüzü Yönü
Avcilar Murat Kölük Devlet Hastanesi - Avcilar Yönü
Avcilar Metrobüs - Avcilar Yönü
İstanbul Üniversitesi - Cihangir Mahallesi Yönü
Çarşi - Cihangir Mahallesi Yönü
Cami Sokak - Cihangir Mahallesi Yönü
Park - Cihangir Mahallesi Yönü
Avcilar - Cihangir Mahallesi Yönü
Ambarli İlkokulu - Cihangir Mahallesi Yönü
Ambarli - Cihangir Mahallesi Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi - Cihangir Mahallesi Yönü
Harmantepe - Cihangir Mahallesi Yönü
Ambarli Siteler - Cihangir Mahallesi Yönü
Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü
76B SSS
76B otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
76B otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:10'da başlar.
76B otobüs saat kaçta bitiyor?
76B otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20:00'da biter
76B otobüs saat kaçta geliyor?
Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi otobüs saatlerinin tümüne göz at.
76B (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) otobüs ücreti ne kadar?
Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) otobüs ücreti yaklaşık ₺17.70.
Yakınımda 76B otobüs durağı var mı?
En yakın 76B otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
76B Otobüs Saatleri
76B otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:10 - 20:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:10 - 20:00 | 59 - 106 |
Sal | 06:10 - 20:00 | 59 - 106 |
Çar | 06:10 - 20:00 | 59 - 106 |
Per | 06:10 - 20:00 | 59 - 106 |
Cum | 06:10 - 20:00 | 59 - 106 |
Cmt | 06:30 - 20:00 | 80 - 96 |
Paz | 06:30 - 20:00 | 80 - 96 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 76B üzerindeki (Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 76B (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
76B hattı otobüs ücreti
İETT 76B (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) yolculuk ücreti yaklaşık ₺17.70. Fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. İETT'nin bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
76B (İETT)
76B otobüs hattının ilk durağı Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü olup son durağı Cihangir Mahallesi - Son Durak Yönü durağıdır. 76B (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 76B hattında 80 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 123 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 76B otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 76B otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
76B Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
76B (Cihangir Mahallesi -Cihangir Mahallesi) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 76B otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 76B hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- 94Y - YEŞİLPINAR - BAKIRKÖY/ Tarife
- 55B - GAZİOSMANPAŞA - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- UM62 - YENİDOĞAN/TAŞDELEN-NECİP FAZIL METRO/ Tarife
- 36CB - CEBECİ KÖYÜ - HABİPLER/ Tarife
- 98S - K.S.S. HASTANESİ - BAKIRKÖY/ Tarife
- 38E - G.O.P. DEVLET HASTANESİ - EMİNÖNÜ/ Tarife
- 8E - ESENEVLER - KADIKÖY/ Tarife
- 135K - KARLITEPE - ORTAÇEŞME/ Tarife
- 91M - FATİH MAHALLESİ YANYOL- MECİDİYEKÖY METROBÜS/ Tarife
- 122ÇK - ŞAHİNBEY - KAVACIK/ Tarife
- 1 - KİRAZLITEPE - ACIBADEM - KADIKÖY/ Tarife
- 29E - MASLAK GAZETECİLER SİTESİ - BEŞİKTAŞ/ Tarife
- 57UL - BEŞİKTAŞ - KURUÇEŞMEÜSTÜ/ Tarife
- 76TM - TEPEKENT - HARAMİDERE/ Tarife
- 121B - KAVACIK - MECİDİYEKÖY/ Tarife
- 15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE/ Tarife
- 133F - ACARLAR SİTESİ - MALTEPE / CEVİZLİ PERONLAR/ Tarife
- TM6 - MEVLANA - ALİBEYKÖY/ Tarife
- 54Ç - ÇIKSALIN - TAKSİM/ Tarife
- D1 - TEPEÜSTÜ - POLONEZKÖY / CUMHURİYET KÖYÜ/ Tarife