HSL 86N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
86N-bussilla (Rautatientori) on 32 pysäkkiä alkaen asemalta Santahamina ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 86N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Näytä kartalla
Kohde: Rautatientori (32 pysäkkiä)
Näytä kartallaVaihda suuntaa
Santahamina
Näytä kokonainen aikataulu
Kasarmit
Näytä kokonainen aikataulu
Kadettikoulu
Näytä kokonainen aikataulu
Hevossalmen Silta
Näytä kokonainen aikataulu
Hevossalmi
Näytä kokonainen aikataulu
Hevossalmentie
Näytä kokonainen aikataulu
Kutteritie
Näytä kokonainen aikataulu
Sarpapolku
Näytä kokonainen aikataulu
Willebrandintie
Näytä kokonainen aikataulu
Koirasaarentie
Näytä kokonainen aikataulu
Yliskylän Kesk.
Näytä kokonainen aikataulu
Tuorinniemi
Näytä kokonainen aikataulu
Kaivolahdenkatu
Näytä kokonainen aikataulu
Linnanrakentajantie
Näytä kokonainen aikataulu
Laivalahdenportti
Näytä kokonainen aikataulu
Herttoniemi (M)
Näytä kokonainen aikataulu
Kipparlahti
Näytä kokonainen aikataulu
Rantatöyry
Näytä kokonainen aikataulu
Tupasaarentie
Näytä kokonainen aikataulu
Risto Rytin Tie
Näytä kokonainen aikataulu
Lars Sonckin Tie
Näytä kokonainen aikataulu
Kalliokaivonmäki
Näytä kokonainen aikataulu
Marsalkantie
Näytä kokonainen aikataulu
Hopeasalmenranta
Näytä kokonainen aikataulu
Kalasatama (M)
Näytä kokonainen aikataulu
Suvilahti
Näytä kokonainen aikataulu
Käenkuja
Näytä kokonainen aikataulu
Hanasaari
Näytä kokonainen aikataulu
Merihaka
Näytä kokonainen aikataulu
Hakaniemi
Näytä kokonainen aikataulu
Kaisaniemenpuisto
Näytä kokonainen aikataulu
Rautatientori
Näytä kokonainen aikataulu
86N UKK
Mihin aikaan 86N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 86N bussi -pysäkillä klo 00:28 päivnä maanantai.
Mihin aikaan 86N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 86N bussi -pysäkillä klo 00:50 päivnä sunnuntai.
Milloin 86N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 86N (Rautatientori) bussi?
Rautatientori (Rautatientori) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 86N bussi seuraavana päivänä: Pitkäperjantai and Pääsiäismaanantai?
Linjan 86N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Pitkäperjantai and Pääsiäismaanantai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 86N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 86N bussi pysäkki.
86N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:50 - 23:28
Päivä
Kulkuajat
Vuoroväli (min)
ma
00:28 - 23:28
82
ti
00:50 - 23:28
1358
ke
00:50 - 23:28
1358
to
00:50 - 23:28
1358
pe
00:50 - 23:28
1358
la
00:50 - 23:28
1358
su
00:50
Yksittäinen lähtö
HSL:n bussipalveluhälytykset
See all updates on 86N (from Santahamina), including real-time status info, bussi delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 86N (Rautatientori) and track the bussi as it moves on the map. Download the app for all HSL info now.
86N -linjan bussi-maksu
HSL 86N (Rautatientori) ride fare is between €2.80 and €2.95. Prices may change based on several factors. For more information about HSL's ticket costs, please check the Moovit app or HSL’s official website.
Suosituin kaupunkiliikkumissovellus kaupungissa Helsinki.
Kaikki paikalliset matkustusvaihtoehdot yhdessä sovelluksessa
86N (HSL)
86N-bussin ensimmäinen pysäkki on Santahamina ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 86N (Rautatientori) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 86N -linjalla on 32 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 30 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 86N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 86N-bussi-linjalle.
86N lähelläni
Linjojen 86N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 86N (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 86N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 86N, Helsinki