KM63 Hattı
Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1
Ulaşımpark
Ulaşımpark KM63 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
KM63 otobüs hattı (Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1), Tepecik Muhtarlığı 1 durağından başlayıp Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1 durağına gidene kadar 68 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki KM63 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1 (68 durak)
Tepecik Muhtarlığı 1
Tepecik Mahallesi Girişi 1
Köseler Toki Konutları 2
Köseler Toki Konutları Cami 1
Köseler Toki Konutları
Köseler Ortaokulu 1
Köseler Aile Sağlığı Merkezi
Köseler Merkez
Gültepe Sokak
Gültepe Sokak 3
Mermerciler Osb 4. Cadde 3
Mermerciler Osb 4. Cadde 1
Mermerciler Osb 1
7. Sokak 1
Köprü Sokak
Demirciler Merkez
Harman Sokak
Hafize Hanım Sokak
Yalakdere Sokak 1
3. Cadde 1
3. Cadde 2
5. Cadde 3
2. Cadde
Makine Osb 6. Cadde 1
Makine Osb 4
İMes 23. Cadde 1
Makine Osb 2
Kimya İHtisas Osb 5
İMes Küçük Sanayi 1
Kimya İHtisas Osb 3
Çınar Sokak 1
Kimya İHtisas Osb
Manastır Tepe Sokak
Karagöz Sokak 1
Gebkim Osb
İZaydaş Döküm Alanı
Bayraktepe 1
Dilovası Kaymakamlık
539/4. Sokak 1
Dilovası İtfaiye Amirliği
Bilal-İ Habeş Caddesi
Necip Fazıl Caddesi 1
Fatih Sultan Mehmet Cami 3
Alparslan Caddesi
Dilovası Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Hira Nur Cami 1
509. Sokak 1
Dilovası Belediyesi 3
213. Sokak
Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu 2
302. Sokak 1
Dilovası 304. Sokak 1
Hacı Seyit Taşan İlkokulu
307. Sokak 1
Selahittin Eyyubi Cami 1
Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu
Dilovası Devlet Hastanesi
Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu 1
308. Sokak
Evliya Çelebi Sokak 1
Fındık Sokak
Temiz Sokak 1
Tavşancıl Yeşilyurt Sokak 1
Soylu Sokak
Çatal Çeşme Caddesi 1
Doğa Sokak
Leylak Sokak 1
Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1
KM63 SSS
KM63 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
KM63 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 07:05'da başlar.
KM63 otobüs saat kaçta bitiyor?
KM63 otobüs hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:35'da biter
KM63 otobüs saat kaçta geliyor?
Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1 otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1 otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda KM63 otobüs durağı var mı?
En yakın KM63 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
KM63 Otobüs Saatleri
KM63 otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 07:05 - 21:35
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Sal | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Çar | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Per | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Cum | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Cmt | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Paz | 07:05 - 21:35 | 52 - 60 |
Ulaşımpark Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere KM63 üzerindeki (Tepecik Muhtarlığı 1 durağından) tüm güncellemeleri görün. KM63 (Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm Ulaşımpark bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
KM63 hattı otobüs ücreti
Ulaşımpark KM63 (Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. Ulaşımpark bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya Ulaşımpark resmi web sitesini kontrol edin.
KM63 (Ulaşımpark)
KM63 otobüs hattının ilk durağı Tepecik Muhtarlığı 1 olup son durağı Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1 durağıdır. KM63 (Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: KM63 hattında 68 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 78 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit Ulaşımpark hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın KM63 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? KM63 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
KM63 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
KM63 (Tepecik Muhtarlığı 1→Tavşancıl Cumhuriyet Meydanı 1) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i KM63 otobüs takip uygulaması veya canlı Ulaşımpark otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı Ulaşımpark için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki Ulaşımpark ve KM63 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
KM63 - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer Ulaşımpark hatları
- 204 - Derbent-Suadi̇ye-Arslanbey-Ataşehi̇r-Rahmi̇ye-İzmi̇t-Plajyol/ Tarife
- 216 - Uzunbey-Ertuğrul G.M.-Beşevler-Vi̇llam-İzmi̇t -Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 66 - Batı Termi̇nali̇-Doğukışla-Yeşi̇lova-Sepetçi̇/ Tarife
- 565 - Kbb Gebze Garaj-Ç.Kent-Yeni̇ Mh-Ani̇bal-Tübi̇tak-Barış Mah./ Tarife
- 629 - Yuvacık-Aydınkent-Okullar Bölgesi̇/ Tarife
- 325H - Di̇li̇skelesi̇ Oksi̇jen Avm-Fati̇h D.H./ Tarife
- 559 - Fati̇h Tren İstasyonu-Gtü-Beledi̇ye-Ş.Pınar-Kaymakamlık/ Tarife
- KM81 - Kandıra-Kurtyeri̇-Ballar-Akçabeyli̇-Karaağaç-Pınardüzü/ Tarife
- 614 - Doğantepe-Kullar-İzmi̇t-Batı Termi̇nal (yeni̇ Yol)/ Tarife
- KM61 - Seli̇mi̇ye-Gölcük/ Tarife
- 310 - Di̇li̇skelesi̇-Di̇lovası-Gebze-Darıca/ Tarife
- 631 - Bahçeci̇k-İzmi̇t-Batı Termi̇nali̇ (eski̇yol)/ Tarife
- 26 - Yuvam Akarca-Otogar-Kavanıum-Batı Termi̇nali̇/ Tarife
- 710 - Gölcük Kalıcı Konutlar-D.Hast.-Şi̇ri̇nköy-İzmi̇t-Plaj Yolu/ Tarife
- 718 - Şi̇ri̇nköy-Şehi̇tler Mahallesi̇-Gölcük Çarşı/ Tarife
- 12 - Otogar-Yeşi̇lova-Çayırköy-Korukent/ Tarife
- KM06 - Cezaevi̇-Akçakese-Pi̇rceler-Lokmanlı -Balcı-Akbal-Kandıra/ Tarife
- 525 - Kent Önü-Marmaray İstasyon-Mustafa Paşa Cami̇i̇/ Tarife
- 558 - Gtü-Çi̇çekçi̇ler-Çağdaşkent-M.Paşa Cami̇-Fati̇h Devlet Hast./ Tarife
- 762 - Karamürsel Kentkonut-Sahi̇l- Balıkçı Barınağı/ Tarife