133T - Pendik -Deniz Harp Okulu Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Pendik - 3.Peron Yönü | 07:30 |
Pendik İdo İskelesi - Bostanci Yönü | 07:32 |
Pendik Marina - Kadiköy Yönü | 07:35 |
Palmiye - Pendik Yönü | 07:37 |
Pendik Devlet Hastanesi - Pendik Köprüsü Yönü | 07:38 |
Sancak Köprüsü - Pendik Köprüsü Yönü | 07:39 |
Pendik Yht İstasyonu - Gebze Yönü | 07:40 |
Gonca Sokak / Kaynarca Yönü | 07:42 |
Pendik Kaymakamliği - Kaynarca Yönü | 07:44 |
Pendik Emniyet Müdürlüğü - Kaynarca Yönü | 07:46 |
Aydınlı Caddesi - Esenyalı Yönü | 07:47 |
Kaynarca Parkı / Kaynarca Yönü | 07:48 |
Denizpark Sitesi / Tuzla Yönü | 07:49 |
Bademlik Gülbeden Hatun Camii / Esenyalı 133 Yönü | 07:50 |
Ünzile Sokak - Tuzla Yönü | 07:51 |
Kibris Sokak / Esenyalı Yönü | 07:52 |
Talebe Yurdu / Esenyalı Yönü | 07:53 |
Şehit Ozan Özen / Tuzla Yönü | 07:54 |
Kaynarca Alt Geçit - Esenyali 133 Yönü | 07:55 |
Yemek Sitesi / Esenyalı 133 Yönü | 07:56 |
Tersane Köprüsü-1 - Tuzla Yönü | 07:57 |
Tersane Köprüsü-2 / Tuzla Yönü | 07:58 |
Güzelyali Köprüsü - Tuzla Yönü | 08:02 |
Yanyol Caddesi - Tuzla Yönü | 08:04 |
Esenyali Sapaği - Şifa E5 Yönü | 08:06 |
Aydintepe İstasyon - Tuzla Yönü | 08:07 |
İçmeler Köprüsü - Tuzla 130-133t Yönü | 08:09 |
Tersaneler - Tuzla Yönü | 08:10 |
Şifali Sular - Tuzla Yönü | 08:11 |
Tuzla Belediyesi - Tuzla Yönü | 08:13 |
Gülistan - Tuzla Yönü | 08:14 |
Evliya Çelebi Camii - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:15 |
Hilmi Sonay Aile Sağliği Merkezi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:16 |
Cezeri Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:18 |
Gürsel Sokak - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:19 |
Ayişiği Sokak - Tuzla Yönü | 08:20 |
Nalbant Camii - Tuzla Yönü | 08:21 |
Fevzi Çakmak Caddesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:22 |
Dörtyol - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:23 |
Valiler Sitesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:24 |
Çiçekçiler - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:25 |
Vatan Caddesi - Tuzla Yönü | 08:27 |
İstasyon Yolu - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:27 |
Galatasaraylilar Sitesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:29 |
Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Parki - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:31 |
Tuzla Anadolu Lisesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:32 |
Kalekapi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:33 |
Bahçeler / Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:35 |
Tahaffuzhane Caddesi - Dnz. Hrp.Okulu Yönü | 08:36 |
İtü Denizcilik Fakültesi - Tuzla Yönü | 08:37 |
Piri Reis Ünversitesi - Dnz.Harp Okulu Yönü | 08:39 |
Kerem Sokak - Tuzla Son Durak Yönü | 08:40 |
Cengaver Sokak - Son Durak Yönü | 08:41 |
Çali Sokak - Tuzla Yönü | 08:42 |
Mercan Yuvasi - Son Durak Yönü | 08:44 |
Öğüt Sokak - Tuzla 130-133t Yönü | 08:45 |
Deniz Harp Okulu - Tuzla Yönü | 08:48 |
İETT Bus saatleri - 133T (Pendik -Deniz Harp Okulu)
133T Pendik -Deniz Harp Okulu güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Pendik - 3.Peron Yönü durağı - Deniz Harp Okulu - Tuzla Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Deniz Harp Okulu - Tuzla Yönü arası 133T seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.