142T - Kanuni Sultan Süleyman -Tüyap Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 | Kalkış #11 | Kalkış #12 | Kalkış #13 | Kalkış #14 | Kalkış #15 | Kalkış #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanuni Sultan Süleyman - Peron Yönü | 06:20 | 07:00 | 07:40 | 09:20 | 10:00 | 10:40 | 12:00 | 12:40 | 13:20 | 14:30 | 15:20 | 16:15 | 17:00 | 19:00 | 20:10 | 21:00 |
Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştirma Hastanesi Girişi - Sondurak Yönü | 06:20 | 07:01 | 07:41 | 09:21 | 10:01 | 10:41 | 12:01 | 12:41 | 13:21 | 14:31 | 15:21 | 16:16 | 17:01 | 19:01 | 20:10 | 21:00 |
Güney Yanyol - Bakirköy Yönü | 06:22 | 07:03 | 07:43 | 09:23 | 10:03 | 10:43 | 12:03 | 12:43 | 13:23 | 14:33 | 15:23 | 16:18 | 17:03 | 19:03 | 20:12 | 21:02 |
Bayramtepe Üst Geçit - Bahçeşehir Yönü | 06:24 | 07:06 | 07:46 | 09:26 | 10:05 | 10:45 | 12:05 | 12:45 | 13:25 | 14:35 | 15:26 | 16:21 | 17:06 | 19:06 | 20:14 | 21:04 |
Şehit Haki Aras - Boğazköy Yönü | 06:26 | 07:08 | 07:48 | 09:28 | 10:06 | 10:46 | 12:06 | 12:46 | 13:26 | 14:36 | 15:28 | 16:23 | 17:08 | 19:08 | 20:16 | 21:06 |
Tahtakale Yolu - Topkapi-Tahtakale Yönü | 06:28 | 07:10 | 07:50 | 09:30 | 10:08 | 10:48 | 12:08 | 12:48 | 13:28 | 14:38 | 15:30 | 16:25 | 17:10 | 19:10 | 20:18 | 21:08 |
Çeşme - Tahtakale Yönü | 06:29 | 07:12 | 07:52 | 09:32 | 10:10 | 10:50 | 12:10 | 12:50 | 13:30 | 14:40 | 15:32 | 16:27 | 17:12 | 19:12 | 20:19 | 21:09 |
Firin - Topkapi-Bahçeşehir Yönü | 06:30 | 07:14 | 07:54 | 09:34 | 10:11 | 10:51 | 12:11 | 12:51 | 13:31 | 14:41 | 15:34 | 16:29 | 17:14 | 19:14 | 20:20 | 21:10 |
Necdet Semker İlkokulu - Avcilar Yönü | 06:31 | 07:15 | 07:55 | 09:35 | 10:12 | 10:52 | 12:12 | 12:52 | 13:32 | 14:42 | 15:35 | 16:30 | 17:15 | 19:15 | 20:21 | 21:11 |
Tahtakale - B.Sehir Yönü | 06:33 | 07:17 | 07:57 | 09:37 | 10:14 | 10:54 | 12:14 | 12:54 | 13:34 | 14:44 | 15:37 | 16:32 | 17:17 | 19:17 | 20:23 | 21:13 |
Işık Okulları Isp. Kampüsü / Bakırköy Yönü | 06:34 | 07:18 | 07:58 | 09:38 | 10:15 | 10:55 | 12:15 | 12:55 | 13:35 | 14:45 | 15:38 | 16:33 | 17:18 | 19:18 | 20:24 | 21:14 |
Koza Evleri Yolu / Altınşehir Yönü | 06:36 | 07:21 | 08:01 | 09:41 | 10:18 | 10:58 | 12:18 | 12:58 | 13:38 | 14:48 | 15:41 | 16:36 | 17:21 | 19:21 | 20:26 | 21:16 |
Bir İstanbul Sitesi - Bogazköy Yönü | 06:37 | 07:22 | 08:02 | 09:42 | 10:18 | 10:58 | 12:18 | 12:58 | 13:38 | 14:48 | 15:42 | 16:37 | 17:22 | 19:22 | 20:27 | 21:17 |
Karanfil - Esenyurt Yönü | 06:39 | 07:25 | 08:05 | 09:45 | 10:21 | 11:01 | 12:21 | 13:01 | 13:41 | 14:51 | 15:45 | 16:40 | 17:25 | 19:25 | 20:29 | 21:19 |
Balik Yolu Caddesi - Beylikdüzü Yönü | 06:42 | 07:28 | 08:08 | 09:48 | 10:24 | 11:04 | 12:24 | 13:04 | 13:44 | 14:54 | 15:48 | 16:43 | 17:28 | 19:28 | 20:32 | 21:22 |
Esenyurt Geçit - Bakirköy Yönü | 06:44 | 07:31 | 08:11 | 09:51 | 10:26 | 11:06 | 12:26 | 13:06 | 13:46 | 14:56 | 15:51 | 16:46 | 17:31 | 19:31 | 20:34 | 21:24 |
Birlik Caddesi - Örnek Mah.-H.Dere Yönü | 06:45 | 07:32 | 08:12 | 09:52 | 10:27 | 11:07 | 12:27 | 13:07 | 13:47 | 14:57 | 15:52 | 16:47 | 17:32 | 19:32 | 20:35 | 21:25 |
Esenyurt Devlet Hastanesi - Örnek Mah.-H.Dere Yönü | 06:47 | 07:34 | 08:14 | 09:54 | 10:29 | 11:09 | 12:29 | 13:09 | 13:49 | 14:59 | 15:54 | 16:49 | 17:34 | 19:34 | 20:36 | 21:26 |
Kiraç Köprü - Kiraç Yönü | 06:47 | 07:35 | 08:15 | 09:55 | 10:29 | 11:09 | 12:29 | 13:09 | 13:49 | 14:59 | 15:55 | 16:50 | 17:35 | 19:35 | 20:37 | 21:27 |
Kiraç Köprü - Avcilar Yönü | 06:48 | 07:35 | 08:15 | 09:55 | 10:30 | 11:10 | 12:30 | 13:10 | 13:50 | 15:00 | 15:55 | 16:50 | 17:35 | 19:35 | 20:37 | 21:27 |
Haci Bayram Veli Caddesi - Kiraç-Haramidere Yönü | 06:49 | 07:37 | 08:17 | 09:57 | 10:31 | 11:11 | 12:31 | 13:11 | 13:51 | 15:01 | 15:57 | 16:52 | 17:37 | 19:37 | 20:39 | 21:29 |
1866.Sokak - Kiraç-Haramidere Yönü | 06:50 | 07:38 | 08:18 | 09:58 | 10:32 | 11:12 | 12:32 | 13:12 | 13:52 | 15:02 | 15:58 | 16:53 | 17:38 | 19:38 | 20:39 | 21:29 |
1817.Sokak - Haramidere-Kiraç Yönü | 06:51 | 07:40 | 08:20 | 10:00 | 10:33 | 11:13 | 12:33 | 13:13 | 13:53 | 15:04 | 16:00 | 16:55 | 17:40 | 19:40 | 20:41 | 21:31 |
Mehterçeşme - Kiraç-Haramidere Yönü | 06:52 | 07:41 | 08:21 | 10:00 | 10:34 | 11:14 | 12:34 | 13:14 | 13:54 | 15:05 | 16:01 | 16:56 | 17:41 | 19:41 | 20:41 | 21:31 |
Yilmazkent - Beylikdüzü Yönü | 06:53 | 07:42 | 08:22 | 10:02 | 10:35 | 11:15 | 12:35 | 13:15 | 13:55 | 15:06 | 16:02 | 16:57 | 17:42 | 19:42 | 20:42 | 21:32 |
Altinyildiz İlkokulu - Beylikdüzü Yönü | 06:55 | 07:46 | 08:26 | 10:05 | 10:38 | 11:18 | 12:38 | 13:18 | 13:58 | 15:10 | 16:06 | 17:01 | 17:46 | 19:46 | 20:45 | 21:35 |
Bizimkent - Büyükçekmece Yönü | 06:57 | 07:48 | 08:28 | 10:06 | 10:40 | 11:20 | 12:40 | 13:20 | 14:00 | 15:12 | 16:08 | 17:03 | 17:48 | 19:48 | 20:47 | 21:37 |
Cumhuriyet Mahallesi - B.Çekmece Yönü | 06:58 | 07:49 | 08:29 | 10:07 | 10:41 | 11:21 | 12:41 | 13:21 | 14:01 | 15:13 | 16:09 | 17:04 | 17:49 | 19:49 | 20:48 | 21:38 |
Beylikdüzü İski - Büyükçekmece Yönü | 06:59 | 07:50 | 08:30 | 10:08 | 10:42 | 11:22 | 12:42 | 13:22 | 14:02 | 15:14 | 16:10 | 17:05 | 17:50 | 19:50 | 20:48 | 21:38 |
Beylikdüzü(E5) - B.Çekmece Yönü | 07:00 | 07:52 | 08:32 | 10:10 | 10:43 | 11:23 | 12:43 | 13:23 | 14:03 | 15:16 | 16:12 | 17:07 | 17:52 | 19:52 | 20:50 | 21:40 |
Tüyap | 07:04 | 07:55 | 08:35 | 10:13 | 10:46 | 11:26 | 12:46 | 13:26 | 14:06 | 15:19 | 16:15 | 17:10 | 17:55 | 19:55 | 20:52 | 21:42 |
İETT Bus saatleri - 142T (Kanuni Sultan Süleyman -Tüyap)
142T Kanuni Sultan Süleyman -Tüyap güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Kanuni Sultan Süleyman - Peron Yönü durağı - Tüyap durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın